NOVA RECKA KOŠARKAŠA BORCA: Čačani brojali do +29

Košarkaši Borca savladali su na gostovanju kragujevački Radnički rezultatom 78:107 (13:29, 22:21, 26:29, 17:28) u okviru 23. kola Košarkaške lige Srbije.

Čačani već u prvoj deonici pokazuju svoju snagu, i dvocifrenom prednošću najavljuju lagani trijumf. Odlični Ilija Đoković u 8. minutu na svom kontu već ima 13 poena. U drugoj četvrtini prednost je išla na, do tada, maksimalnih +20 (17:37).

Velika razlika omogućila je treneru Rašku Bojiću da da minute svim igračima. Na kraju utakmice svi igrači Borca su se upisali u listu strelaca.

Najefikasniji na utakmici bio je Đoković sa 23 poena. Dvocifreni su još bili Čarapić 17, Popović 12, Todorović 11 i Marinović 10.

Zanimljivo je da je ovu utakmicu sudio jedini Čačanin na listi sudija KLS, Ljubomir Marković.

Narednu utakmicu košarkaši Borca igraju u sredu, kada dočekuju ekipu Bosne u pretposlednjem kolu ABA 2 lige.