U ponedeljak su nastavljena takmičenja u odbojci, stonom tenisu i badmintonu, dok su startovali takmičari u pikadu i malom fudbalu na drugim Radničkim sportskim igrama.

Mali fudbal žene
Zračak Telekom 1:0
Sam. sindikat Sloboda Centar za socijalni rad p.f. 3:0
PU Radost PU Moje detinjstvo 0:2
Bolnica Chips way 3:0
Mali fudbal muškarci
Unipromet Vodovod 0:2

U ženskoj konkurenciji u badmintonu odigrani su mečevi E i F grupa. Plasman u četvrtfinale ostvarile su Ivana Milovanović (Zračak) i Srboslava Tešić (Zračak).

Grupa E
Danijela Milošević-FTN Aleksandra Stojanov-Gimnazion 0:2
Ivana Milovanović-Zračak Ana Mišović-Zavod za javno zdravlje 2:0
Danijela Milošević-FTN Ivana Milovanović-Zračak 0:2
Ana Mišović-Zavod za javno zdravlje Aleksandra Stojanov-Gimnazion 0:2
Ivana Milovanović-Zračak Aleksandra Stojanov-Gimnazion 2:0
Ana Mišović-Zavod za javno zdravlje Danijela Milošević-FTN 2:0
Grupa F
Kristina Prelović-Gimnazion Srboslava Tešić-Zračak 1:2
Žana Jovanović-Zavod za javno zdravlje Majda Pantović-Čips 0:2
Kristina Prelović-Gimnazion Majda Pantović-Čips 2:0
Srboslava Tešić-Zračak Žana Jovanović-Zavod za javno zdravlje 2:0
Kristina Prelović-Gimnazion Žana Jovanović-Zavod za javno zdravlje 2:0
Srboslava Tešić-Zračak Majda Pantović-Čips 2:1

U stonom tenisu nastavljena su takmičenja po grupama. U ženskoj konkurenciji u polufinale plasirale su se Tanja Mikašević, Dragana Domanović (Pravosuđe Čačak), Vesna Milošević (PU Gimnazion) i Nataša Spasović (Samostalni sindikat Sloboda). U muškoj konkurenciji još uvek traje takmičenje po grupama.

Danas je počelo takmičenje u pikadu. U utorak su na programu dueli 1/32 finala, a ovo su parovi:

Muškarci

Milan Danilović-Ljupko Vujičić

Stevlić Zoran-Vladimir Antonijević

Mićo Dmitrović-Milomir Tuba

Stefan Čkrebo-Radojica Pantović

Vladan Rajičić-Veran Pantović

Goran Jazić-Nenad Nedović

Rade Maravić-Vladimir Jovanović

Dejan Stevanović-Milivoje Simović

Kosta Vesović-Zoran Nikolić

Marko Komarica-Vladeta Đurđić

Nenad Mladenović-Aleksandar Dabižljević

Goran Mančić-Uroš Ružičić

Aleksandar Zarić-Vladimir Zorić

Miloš Krsmanović-Milan Ljubičić

Dragan Sredojević-Mirko Simeunović

Vladimir Panić-Petar Jovanović

Ivan Đorđević-Aleksandar Vujičić

Milan Stevanović-Dragan Radovanović

Miloš Gordić-Darko Munitlak

Srđan Perović-Aleksandar Milošević

Goran Živković-Dragiša Vukojević

Zoran Stojanović-Darko Glavonjić

Goran Javorac-Nenad Trifunović

Nikola Zimonjić-Aleksandar Debeljak

Nikola Dobričić-Filip Glišić

Miloš Poluga-Bojan Radisavčević

Nebojša Čolović-Bojan Babić

Jovan Jovanović-Pavle Vučković

Dragan Popović-Radomir Glišović

Dragan Todorović-Miroslav Pešić

Jovan Erić-Đorđe Kaplanović

Nikolaj Soboljev-Marko Radovanović

Žene

Olga Đoković-Svetlana Stojanović

Jasna Rsovac-Ivana Fejza

Žana Jovanović-Milica Glibetić

Violeta Gajić-Ivana Vukosavljević

Gordana Vasiljević-Ana Martinović

Verica Kovačević-Marija Milić

Slađana Božović-Brana Maksimović Tanasković

Dragana Živanović-Mila Stefanović

Snežana Jeftić-Slobodanka Obradović

Jasmina Milijanović-Mirjana Todorović

Ana Nikolić-Marija Stefanović

Marija Kaplarević-Ivana Milutinović

Neda Đurović-Marija Jovović

Ljiljana Tomić-Slavija Đorđević

Marija Radović-Danka Milinković

Mira Gluhović-Vesana Bojović

Verka Jevtović-Ana Rakonjac

Milica Ignjatović-Dragana Terzić

Mirna Djedović-Marina Jelić

Julka Marinković-Maja Zečević

Ana Jakovljević-Jasmina Vitas

Nataša Jovičić-Marija Kostić

Gordana Obradović-Mirjana Damljanović

Radinka Roljević-Maja Gajlović

Ivana Milovanović-Gordana Petrović

Biljana Belić-Anđelka Nikolić

Dragana Petrović-Branimirka Radosavčević

Dragana Savić Stamenić-Snežana Negojević

Miljinka Perišić-Nada Vesić

Marija Pešić-Katarina Stalović

Nada Filipović-Nevena Vučićević

Ljiljana Petrović-Nikoleta Milić

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here