Trećeg dana Radničkih sportskih igara počela su takmičenja u atletici, rukometu i basketu.

Mali fudbal muškarci
Bolnica Vibbet 0:3
NT Bolero Uspon 5:0
JP Pošta Ewes Europe east 1:1
Unipromet 2 Interauto-trade 2:1
Elektrodistribucija Frikom 1:0
Del systems Veletabak 3:0
Nezavisni sindikat policije 9. septembar 0:0
ABL Production Croonus technologies 4:2
WinWin RFZO 5:0
UTP Morava Laki plus 0:1
Unipromet 3 JKP Čačak 8:0
Mali fudbal žene
Samostalni sindikat Sloboda Zračak 0:2
Telekom Centar za socijalni rad off
PU Radost Bolnica 0:4
PU Moje detinjstvo Chips way 3:0
Basket muškarci
Grupa A
Chips way NZS 13:10
Stef Trans Mašinac 032 0:16
NZS Stef Trans 0:16
Bolnica Chips way 15:19
Grupa B
Pacom SC Mladost 16:0
Ewes Europe east Nezavisni sindikat policije 16:0
SC Mladost Ewes Europe east 0:16
Quantox 1 Pacom 21:6
Grupa C
Tempo Samostalni sindikat Sloboda 2 10:9
Halkbank Telekom 16:0
Samostalni sindikat Sloboda 2 Halkbank 18:15
Atomska banja Tempo 4:18
Grupa D
TRZ JKP Čačak 14:6
Uspon Metalac market 9:16
Grupa E
AGB Đoković 9. septembar 21:11
Gradska uprava Alfaco inženjering 6:14
Grupa F
JKP Vodovod Jedinstveni radnički sindikat Sloboda 18:7
Vibbet Unipromet 6:17
Grupa G
FTN Frikom 11:17
Elektordistribucija PS Fashion 21:6
Grupa H
Quantox 4 Samostalni sindikat Sloboda 1 7:22
ABL production JKP Gradsko zelenilo 21:12

U atletici su počela takmičenja u disciplinama 100m, bacanje kugle i obaranje ruku. U narednu fazu takmičenja prošli su sledeći takmičari:

Muškarci 100m četvrtfinale
Grupa I Grupa II Grupa III
Andrija Kubat Šiljević Đoko Marković Marko
Nenad Sudar Pešić Marko Mijatović Goran
Bjelanović Milić Tešić Bojan Komatina Vladimir
Duško Rabrenović Vićović Nemanja Matović Vasilije
David Ristanović Jevremović Miloš Rilak Boris
Nenad Mladenović Lević Strahinja Vranić Branislav
Bojan Glišović Ramović Perica
Žene 100m četvrtfinale
Grupa I Grupa II Grupa III
Jagodić Dijana Belić Ana Čolović Snežena
Jakovljević Gorica Dramlić Ivana Petrović Biljana
Urošević Dragana Marković Kristina Živković Nataša
Matović Marijana Stefanović Katarina Aleksić Svetlana
Janjić Julijana Maslać Sanja Ivana Šekeljić Jovičić
Lazović Slađana Kovačević Marija Savić Kristina
Milunović Tamara Simović Rada
Bacanje kugle finale, muškarci
Kubat Andrija Telekom
Ilić Danko Nezavisni sindikat Policije
Kovačević Darko Unipromet
Vlasonjić Nedeljko Unipromet
Grbović Jugoslav SC Mladost
Pašić Saša Pons
Strizović Milorad SC Mladost
Sekulić Slađan Chips way
Obaranje ruku, muškarci
Selaković Bogdan
Jovanić Saša Samostalni sindikat Sloboda
Rozgić Dimitrije FTN
Sekulić Slađan Chips way
Ilić Danko Nezavisni sindikat Policije
Nikolić Rade Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

U ženskoj konkurenciji u badmintonu odigrani su mečevi iz grupa G i H. Plasman u četvrtfinale ostvarile su Katarina Janković (OŠ Tanasko Rajić) i Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad).

Grupa G
Ljiljana Jugović-Čips Katarina Janković-Tanasko Rajić 0:2
Milena Stefanović-Unipromet Milena Jovanović-Gradska Uprava 0:2
Ljiljana Jugović-Čips Milena Jovanović-Gradska Uprava 0:2
Katarina Janković-Tanasko Rajić Milena Stefanović-Unipromet 2:0
Ljiljana Jugović-Čips Milena Stefanović-Unipromet 2:0
Katarina Janković-Tanasko Rajić Milena Jovanović-Gradska Uprava 2:0
Grupa H
Dragana Ružičić-PU Radost Ivana Janjić-TOČ 0:2
Vesna Tomljanović-Cen.za Soc. rad Lidija Jerinić-Opšta bolnica Čačak 2:0
Dragana Ružičić-PU Radost Lidija Jerinić-Opšta bolnica Čačak 0:2
Vesna Tomljanović-Centar za socijalni rad Ivana Janjić-TOČ 2:0
Ivana Janjić-TOČ Lidija Jerinić-Opšta bolnica Čačak 0:2
Dragana Ružičić-PU Radost Vesna Tomljanović-Centar za socijalni rad 0:2
Rukomet žene
Centar za socijalni rad Unipromet 3:4
Rukomet muškarci
Alfaco inženjering Sloboda 9:3
Unipromet VS Plast 10:12

Juče je nastavljeno takmičenje u pikadu. Danas su na programu dueli 1/16 finala, a ovo su parovi:

Muškarci

Ljupko Vujičić-Vladimir Antonijević

Mićo Dmitrović-Stefan Čkrebo

Veran Pantović-Goran Jazić

Vladimir Jovanović-Milivoje Simović

Zoran Nikolić-Marko Komarica

Nenad Mladenović-Goran Mančić

Aleksandar Zarić-Milan Ljubičić

Stefan Matijaševic-Vladimir Panić

Ivan Đorđević-Milan Stevanović

Darko Munitlak-Aleksandar Milošević

Dragiša Vukojević-Darko Glavonjić

Goran Javorac-Nikola Zimonjić

Filip Glišić-Miloš Poluga

Bojan Babić-Jovan Jovanović

Dragan Popović-Dragan Todorović

Đorđe Kaplanović-Marko Radovanović

Žene

Olga Đoković-Ivana Fejza

Žana Jovanović-Violeta Gajić

Gordana Vasiljević-Marija Milić

Brana Maksimović Tanasković-Dragana Živanović

Snežana Jeftić-Jasmina Milijanović

Marija Stefanović-Ivana Milutinović

Marija Jovović-Ljiljana Tomić

Danka Milinković-Mira Gluhović

Ana Rakonjac -Dragana Terzić

Mirna Djedović-Julka Marinković

Jasmina Vitas-Marija Kostić

Mirjana Damljanović-Maja Gajlović

Gordana Petrović-Anđelka Nikolić

Dragana Petrović-Snežana Negojević

Nada Vesić-Marija Pešić

Nada Filipović-Ljiljana Petrović

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here