Rezultati četvrtog dana Radničkih sportskih igara.

Mali fudbal muškarci
Atrijum JKP Gradsko zelenilo 4:0
FTN Samostalni sindikat Sloboda 2 p.f. 0:3
SC Mladost JKP Parking servis 6:0
Tomaš elektro Gradska uprava 0:4
Auto Čačak JKP Vodovod 2:1
FRA Bolnica 5:0
Pons JP Pošta 0:3
Atomska banja Veletabak 1:4
Atrijum 2 Interauto-trade 2:6
Samostalni sindikat Sloboda 1 Uspon 7:0
Frikom Jedinstveni radnički sindikat Sloboda 1:4
Mali fudbal žene
Zračak Centar za socijalni rad p.f. 3:0
Sloboda Telekom p.f. 3:0
PU Moje detinjstvo Bolnica 0:0
PU Radost Chips way 0:1
Basket muškarci
Grupa A
Mašinac 032 NZS 10:13
Stef Trans Bolnica 5:21
Grupa B
Nezavisni sindikat Policija SC Mladost
Ewes Europe east Quantox 1 17:21
Grupa C
Telekom Samostalni sindikat Sloboda 2 0:16
Halkbank Atomska banja 14:13
Grupa D
JKP Čačak Uspon 13:12
Quantox 2 TRZ 0:16
Uspon Quantox 2 5:9
Metalac market JKP Čačak 15:10
Grupa E
9. septembar Gradska uprava 18:11
WinWin AGB Đoković 19:13
Gradska uprava WinWin 9:21
Alfaco inženjering 9. septembar 6:18
Grupa F
Jedinstveni radnički sindikat Sloboda Vibbet 9:19
Quantox 3 JKP Vodovod 21:10
Grupa G
Frikom Elektordistribucija 8:21
Zavod za javno zdravlje FTN 9:8
Grupa H
Samostalni sindikat Sloboda 1 JKP Gradsko zelenilo 21:8
Quantox 4 ABL production 0:16
Grupa A žene
Zavod za javno zdravlje Unipromet 0:8
Grupa B žene
Centar za socijalni rad Sloboda 2:11

Pobednici grupa u odbojci u muškoj konkurenciji su Gradska uprava, Samostalni sindikat Sloboda, OŠ Tanasko Rajić i Bolnica.

U ženkoj konkurenciji pobednice grupa su Samostalni sindikat Sloboda, Tiffany, Gradska uprava, PU Radost, Bolnica i FTN.

U ženskoj konkurenciji u badmintonu odigrani su mečevi iz grupa I i J. Plasman u četvrtfinale ostvarile su Danica Stanojević (OŠ Tanasko Rajić) i Gordana Majstorović (TOČ).

Grupa I
Mila Uljarević-Čips Danica Stanojević-Tanasko Rajić 0:2
Danijela Munitlak-Unipromet Danica Grujović-Gradska Uprava 2:0
Mila Uljarević-Čips Danica Grujović-Gradska Uprava 0:2
Danica Stanojević-Tanasko Rajić Danijela Munitlak-Unipromet 2:1
Mila Uljarević-Čips Danijela Munitlak-Unipromet 0:2
Danica Stanojević-Tanasko Rajić Danica Grujović-Gradska Uprava 2:1
Grupa J
Svetlana Milunović-PU Radost Gordana Majstorović-TOČ 0:2
Slavica Milosavljević-PS Dragana Božović-Galerija 2018 2:0
Svetlana Milunović-PU Radost Dragana Božović-Galerija 2018 2:0
Gordana Majstorović-TOČ Slavica Milosavljević-PS 2:0
Slavica Milosavljević-PS Svetlana Milunović-PU Radost 2:0
Gordana Majstorović-TOČ Dragana Božović-Galerija 2018 2:0
Rukomet žene
Zračak PU Moje detinjstvo 2:3
Rukomet muškarci
VS Plast Samostalni sindikat Sloboda 10:5
SC Mladost Alfaco inženjering 17:9
Unipromet Nezavisni sindikat Policije 5:4
Pikado muškarci 1/8 finala
Vujičić/Antonijević Stefan Čkrebo
Veran Pantović Vladimir Jovanović
Zoran Nikolić Goran Mančić
Zarić/Ljubičić Stefan Matijašević
Ivan Đorđević Darko Munitlak
Darko Glavonjić Goran Javorac
Flip Glišić Bojan Babić
Dragan Todorović Đorđe Kaplanović
Pikado žene 1/8 finala
Ivana Fejza Žana Jovanović
Gordana Vasiljević Dragana Živanović
Snežana Jeftić Marija Stefanović
Marija Jovović Danka Milinković
Dragana Terzić Mima Đedović
Marija Kostić Maja Gajlović
Gordana Petrović Snežana Negojević
Marija Pešić Nada Filipović
Atletika, 400m žene finale
Nataša Kostić Samostalni sindikat Sloboda
Bojana Milenović WinWin
Radmila Prtenjak Samostalni sindikat Sloboda
Maja Mihailović Samostalni sindikat Sloboda
Katarina Janković OŠ Tanasko Rajić
Jovana Nedić WinWin
Milica Sokić Jedinstveni radnički sindikat Sloboda
Slavica Dragojlović Centar za socijalni rad
Atletika, 400m muškarci polufinale I
Radan Nedović Dom kulture
Nenad Krivačić Tempo
Nikola Dabović Unipromet
Vasilije Matović 9. septembar
Dejan Jekić Samostalni sindikat Sloboda
Marko Dostanić NT Bolero
Mićo Brković SC Mladost
Atletika, 400m muškarci polufinale II
Mladen Zarić Nezavisni sindikat Policije
Goran Mijatović Jedinstveni radnički sindikat Sloboda
Pavle Novaković Unipromet
Srđan Milošević Unipromet
Vladimir Komatina Unipromet
Vojislav Branović Quantox
Boris Rilak Institut za voćarsvo
Atletika, 100m muškarci polufinale I
David Ristanović Quantox
Mijatović Goran Jedinstveni radnički sindikat Sloboda
Vladimir Komatina Unipromet
Vasilije Matović 9. septembar
Duško Rabrenović Nezavisni sindikat Policije
Miloš Jevremović Quantox
Atletika, 100m muškarci polufinale II
Marko Rajković Croonus
Nenad Sudar Mašinac 032
Pešić Marko Jedinstveni radnički sindikat Sloboda
Bjelonović Milić Tiffany
Rilak Boris Institut za voćarstvo
Vranić Branislav Unipromet
Atletika, 100m žene polufinale I
Marijana Matović Biz UP LMT team
Dijana Jagodić FTN
Ivana Dramlić Tiffany
Dragana Urošević PU Radost
Ana Belić NT Bolero
Ivana Šekeljić Jovičić Biz UP LMT team
Atletika, 100m žene polufinale II
Marija Kovačević PU Gimnazion
Snežana Čolović Tiffany
Gorica Jakovljević Halkbank
Biljana Petrović Bolnica
Nataša Živković PU Radost
Katarina Stefanović PU Mimilend
Atletika, skok u dalj muškarci finale
Lazar Jojić Croonus
Srboljub Šutić Zavod za javnmo zdravlje
Miloš Jovičić NT Bolero
Nenad Krivačić Tempo
Nikola Mikašević 9. septembar
Strahinja Jovanović Quantox
Vlade Dmitrović Telekom
Aleksandar Mitrović Unipromet
Atletika, skok u dalj žene finale
Slavica Dražović Perošević PU Gimnazion
Mirjana Matović Biz UP LMT team
Marija Radisavčević Galerija 2018
Slađana Lazović Jedinstveni radnički sindkat Sloboda
Vesna Prolović Gradska uprava
Dana Radović PU Gimnazion
Milica Sokić Jedinstveni radnički sindkat Sloboda
Marija Pljakić PU Gimnazion
Atletika, 4x100m finale
Muškarci Žene
Telekom Pravosuđe
9. septembar JP Pošta
Quantox PU Radost
WinWin WinWin
Jedinstveni radnički sindkat Sloboda Jedinstveni radnički sindkat Sloboda
JP Pošta Halkbank
Unipromet Unipromet
Nezavisni sindikat Policija JKP Čačak

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here