U rukometu je završeno takmičenje za žene u petak 18.05. a za muškarce se igraju mečevi po sledećem rasporedu:

Borba za treće mesto: Samostalni sindikat Sloboda i Unipromet je u 15:15.

Borba za prvo mesto: Alfaco inženjering – VS Plast je u 15:45.

Šah nastavlja da se igra još tri kola od 19 časova.

U odbojci takmičenje za subotu je po sledećem rasporedu:

Borba za treće mesto u muškoj konkurenciji je u 18h.

Borba za treće mesto u ženskoj konkurenciji između FTN-a i Tiffany-ja je u 18:30.

Borba za prvo mesto u muškoj konkurenciji je u 19:00.

Borba za prvo mesto u ženskoj konkurenciji između Samostalnog sindikata Sloboda i Bolnice je u 19:30h.

Stoni tenis je u muškoj konkurenciji ekipno polufinale u podne između Tehničko remontnog zavoda i ekipe Pravosuđa za treće mesto. Po završetku meča igraće se veliko finale između UP Pehar i ekipe Samostalni sindikat Sloboda u borbi za prvo mesto.

U ženskoj konkurenciji takmičiće se pojedinačno u podne u borbi za treće mesto Nataša Spasović (Samostalni sindikat Sloboda) i Dragana Domanović (Pravosuđe), a po završetku meča je veliko finale između Tanje Mikašević (UP Pehar) i Vesne Milošević (PU Gimnazion).

U atletici trčanje na 100m (17:00) u ženskoj konkurenciji finalistkinje su:

1 Katarina Stefanović – PU „Mimilend“
2 Ana Belić – NT Bolero
3 Dragana Urošević -PU „Radost“
4 Gorica Jakovljević – Halkbank
5 Ivana Dramlić – Tiffany
6 Biljana Petrović – Bolnica
7 Nataša Živković – PU „Radost“
8 Dijana Jagodić FTN

Finalistkinje u disciplini bacanje kugle su (17:00):

1 Milica Krdžić – RFZO
2 Slađana Nikolić – RFZO
3 Snežana Gajić – Centar za soc.rad
4 Monika Spasović – Halkbank
5 Vedrana Zečević – Halkbank
6 Slađana Nikolić – Unipromet
7 Vesna Proković – Gradska uprava
8 Irena Petković – PU “Radost”
9 Dragana Ružičić – PU “Radost”
10 Mirjana Vulićević – Sam. Sind.Sloboda
11 Milena Banković – SC Mladost

U skoku u dalj u muškoj konkurenciji, finalisti su (17:00):

1 Lazar Jojić – Croonus
2 Srboljub Šutić – ZZJZ
3 Miloš Jovičić – NT Bolero
4 Nenad Krivačić – Tempo
5 Nikola Mikašević – 9. Septembar
6 Strahinja Jovanović -Quantox
7 Vlade Dmitrović – Telekom
8 Aleksandar Mitrović – Unipromet

Trčanje na 100m muškarci (17:10):

1 Vasilije Matović – 9. Septembar
2 David Ristanović – Quantox
3 Goran Mijatović – Jed.rad.sind.Sloboda
4 Marko Pešić – Sam.sind.Sloboda
5 Bjelanović Milić – Tiffany
6 Nenad Sudar – Mašinac 032
7 Vladimir Komatina -Unipromet
8 Boris Rilak – Institut za voćarstvo

Finalistkinje u disciplini trčanje na 400m su (17:20):

1 Nataša Kostić – Sam.sind.Sloboda
2 Bojana Milenović – Win Win
3 Radmila Prtenjak – Sam.sind.Sloboda
4 Maja Mihailović – Sam.sind.Sloboda
5 Katarina Janković – OŠ“Tanasko Rajić“
6 Jovana Nedić – Win Win
7 Milica Sokić – Jed.rad.sind.Sloboda
8 Slavica Dragojlović – Centar za socijalni rad

Finalisti u trčanju 400m su (17:30):

1 Boris Rilak – Institut za voćarstvo
2 Vojislav Branović – Quantox
3 Vladimir Komatina – Unipromet
4 Goran Mijatović – Jedinstveni radnički sindikat Sloboda
5 Nenad Kravičić – Tempo
6 Pavle Novaković – Unipromet
7 Nikola Dabović – Unipromet
8 Srđan Milošević – Unipromet

U disciplini 4x100m (17:40) u ženskoj konkurenciji su sledeće ekipe: 1. Pravosuđe, 2. JP Pošta, 3. PU Radost, 4. Win Win, 5. Jedinstveni radnički sindikat Sloboda, 6. Halkbank, 7. Unipromet, 8. JKP Čačak.

U disciplini 4x100m (17:50) u muškoj konkurenciji su sledeće ekipe: 1. Telekom, 2. 9.Septembar, 3. Quantox, 4. Win Win, 5.Jedinstveni radnički sindikat Sloboda, 6. JP Pošta, 7.Unipromet, 8.Nezavisni sindikat Policije.

U disciplini 4x100m (18:00) za mešovite ekipe su: 1. Unipromet I, 2. Gradska uprava, 3. Unipromet II.

Obaranje ruku u muškoj konkurenciji je sa sledećim finalistima (18:10):

1 Bogdan Selaković
2 Saša Jovanić – S.S.Sloboda
3 Dimitrije Rozgić – FTN
4 Slađan Sekulić – Chips wey
5 Danko Ilić – N.S.Policije
6 Rade Nikolić – J.R.S.Sloboda

Obaranje ruku u ženskoj konkurenciji je sa sledećim finalistkinjama (18:10):

1 Jelena Stojanović – PU “Gimnazion”
2 Verka Jevtović – Zračak
3 Perka Janjić  – Zračak
4 Anja Davidović – Quantox
5 Nada Marković – Chips way

U nadvlačenju konopca u ženskoj konkurenciji su sledeći parovi (19:00):

Parking servis- JKP Čačak
PU „Gimnazion“ – Centar za socijalni rad
PU „Radost“

U nadvlačenju konopca u borbi za prvo mesto u muškoj konkurenciji su (19:00):
Pošta – Unipromet
9. Septembar – Pošta
Unipromet – 9. Septembar

Polufinale u badmintonu za muškarce počinje u 13:30 mečom između Majk Fejze (OŠ “Tanasko Rajić”) i Nedeljkom Vlasonjićem (Unipromet), a drugi par je: Marko Marković (PS Fashon) i Predrag Novaković (OŠ “Tanasko Rajić”).

Polufinale u badmintonu za žene počinje u 13:50, prvi par je: Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad) i Srbislava Tešić (Zračak), drugi par je: Jelena Marković (Bolnica) i Draga Borović (OŠ”Tanasko Rajić”).

Nastavak takmičenja u basketu u subotu 19.05. i nedelju 20.05. igraće se u sali Tehničke škole prema sledećem rasporedu:

Grupa E:

9. septembar – Win Win 18:50 (prekinuto zbog kiše)
Unipromet – JKP Vodovod 19:00, koš 1
JRS Sloboda – Quantox 3 19:00, koš 2

Grupa G:

PS Fashion – FTN 19:25, koš 1
Frikom – Zavod za javno zdravlje 19:25, koš 2

Polufinalna grupa 1

1 kolo:
Chips way :TRZ 20:00 subota, koš 1
Quantox 1: Tempo 20:00 subota, koš 2
2 kolo:
TRZ : Tempo 20:50 subota, koš 1
Chips way: Quantox 1 20:50 subota, koš 2
3 kolo:
Quantox 1: TRZ 21:40 subota, koš 1
Tempo: Chips way 21:40 subota, koš 2

Polufinalna grupa 2

1 kolo:
E1: ABL production 20:25 subota, koš 1
F1: Elektrodistribucija 20:25 subota, koš 2
2 kolo:
ABL production:Elektrodistribucija 21:15 subota, koš 1
E1: F1 21:15 subota, koš 2
3 kolo:
F1: ABL production 22:05 subota, koš 1
Elektrodistribucija: E1 22:05 subota, koš 2

Takmičenje u ženskoj konkurenciji u basketu održaće se po sledećem rasporedu:

Grupa A:

Bolnica – Unipromet 18:30, koš 1

Grupa B:

Chips way – Centar za socijalni rad 18:30, koš 2

Raspored za takmičenje u malom fudbalu biće naknadno određen.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here