Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Oglasi za posao u Čačku

post-title

Poslodavac: „LASTVA“ DOO Adresa: Bulevar Tanska Rajića 119, Čačak Telefon: 032/512-0775 E-mail: lastva@mts.rs Lice za kontakt: Vesna Dragović

Naziv posla: RADNIK NA DORADNIM MAŠINAMA ZA ŠTAMPU Broj traženih izvršilaca: 1 (jedan)

Opis posla: radnik na doradnim mašinama za štampu Obrazovanje: bez obzira na zanimanje Radno iskustvo: potrebno Vrsta zaposlenja: na neodređeno vreme Uslovi rada: probni rad mesec dana Mesto rada: Čačak

Zainteresovani kandidati treba da se jave na tel: 032/355-190 ili da pošalju CV na e-mail: lastva@mts.rs.

Trajanje konkursa: do popune radnog mesta

Poslodavac: BERMILTON PROPERTY MANAGEMENT Adresa: Beograd, Savski nasip 7 Telefon: 065/297-5-297 E-mail: office@bermilton.rs Lice za kontakt: Ivan

Naziv posla: SPREMAČICA U EMMEZETI Broj traženih izvršilaca: 1 (jedan)

Opis posla: održavanje higijene Obrazovanje: bez obzira na stepen stručne spreme i zanimanje Radno iskustvo: nebitno Vrsta zaposlenja: po osnovu privremenih i povremenih poslova Mesto rada: Preljina - EMMEZETA

Zainteresovani kandidati se javljaju na telefon: 065/297-5-297 ili na e-mail: office@bermilton.rs.

Trajanje konkursa: do 09.09.2018.

Poslodavac: DOO „N.J.S GROUP“ Adresa: 32224 Kukići Telefon: 063/8666-499 E-mail: mdizvestaji@gmail.com Lice za kontakt: Ivan Rajić

Naziv posla: RADNIK U PROIZVODNjI TORTI Broj traženih izvršilaca: 4 (četiri)

Obrazovanje: nebitno Radno iskustvo: nebitno Vrsta zaposlenja: na određeno vreme Mesto rada: Kukići Posebni uslovi: obezbeđen prevoz i ishrana

Zainteresovani kandidati se javljaju na telefon 063/8666-499.

Trajanje konkursa: 30.09.2018.

Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar