Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Oglasi za posao u Čačku

post-title

Poslodavac: DOO MAGNOHROM Adresa: 36000 Kraljevo, Magnohromska br. 1 Telefon: 036/322-340 E-mail: office@magnohrom.rs i gordana.bascarevic@magnohrom.rs Lice za kontakt: Gordana Baščarević

Naziv posla: RADNIK FIZIČKO TEHNIČKOG OBEZBEĐENjA Broj traženih izvršilaca: 3 (tri)

Opis posla: identifikuju lica i sredstva koja borave u kontrolisanom prostoru, prepoznaju rizike, sprovode procedure definisane važećom regulativom, obavljaju i druge poslove i zadatke po nalogu rukovodioca poslova obezbeđenja Obrazovanje: IV ili III stepen stručne spreme, bez obzira na zanimanje Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo ali ne i obavezno Posebna znanja i veštine: poželjno posedovanje licence za vršenje poslova službenika obezbeđenja Vrsta zaposlenja: na određeno vreme do tri meseca Mesto rada: Trbušani (separacija) Uslovi rada: rad u smenama

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Trajanje konkursa: 24.11.2018.

Poslodavac: DOO „TTK MASTERCAR“ Adresa: 32103 KONjEVIĆI BB Telefon: 032/361-085 Lice za kontakt: SNEŽANA KOSTIĆ

Naziv posla: AUTOMEHANIČAR ZA TERETNI PROGRAM Broj traženih izvršilaca: 2 (DVA)

Obrazovanje: III stepen stručne spreme, automehaničar, bravar, limar Radno iskustvo: obavezno na navedenim poslovima Vrsta zaposlenja: na neodređeno vreme Posebna znanja i veštine: vozačka dozvola „B“, „C“ i „E“ kategorije Mesto rada: Čačak

Trajanje konkursa: 13.12.2018.

Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar