Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Oglas za posao u Čačku

post-title

Poslodavac: ADO SAVA ŽIVOTNO OSIGURANjE Adresa: Beograd, Bulevar Vojvode Mišića 51 Telefon: 063/113-4349 E-mail: violeta.djokovic@sava-zivot.rs Lice za kontakt: Violeta Đoković

Naziv posla: SAVETNIK ZA PRODAJU ŽIVOTNIH OSIGURANjA Broj traženih izvršilaca: 2 (dva)

Opis posla: obavlja poslove prodaje životnih osiguranja i zaključenja ponuda životnog osiguranja, ostvaruje osnovni nivo plana prodaje definisan ugovorom o radu za konkretno radno mesto prilikom prvog zasnivanja radnog odnosa, komunicira sa potencijalnim klijentima, zastupa društvo sa profesionalnim pristupom u komunikaciji i davanju informacija, dostavlja izveštaje o obavljenim prodajnim sastancima, preduzima mere potrebne za ostvarenje postavljenih planiranih zadataka, timski učestvuje u radu i obavljanju zadataka, obavlja slične poslove i zadatke koji su u vezi sa poslovima i zadacima iz opisa radnog mesta po nalogu nadređenog

Obrazovanje: IV stepen stručne spreme, bez obzira na zanimanje Posebna znanja i veštine: poznavanje rada na računaru, poželjna vozačka dozvola „B“ kategorije Radno iskustvo: nebitno Vrsta zaposlenja: na određeno vreme do mesec dana Mesto rada: Čačak Uslovi rada: terenski rad

Trajanje konkursa: 30. 10. 2018.

Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar