Poraz Borca u Splitu

Košarkaši Borca poraženi su na gostovanju u Splitu od istoimene ekipe u 7. kolu ABA 2 lige. Meč je završen rezultatom 81:68 (19:24 19:16 20:16 23:12). Čačanima je ovo peti poraz u ovom takmičenju.

[caption id="attachment_82594" align="aligncenter" width="854"] foto: Split/Ivica Cavka[/caption]

Gosti iz Čačka bolje započinju utakmicu i nakon prvih 10 minuta vode sa 19:24. Do poluvremena košarkaši Splita prilaze im na 2 razlike - 38:40. U drugom delu utakmice potpuna dominacija Splićana.

Najefikasniji u ekipi Borca bio je Marinović sa 24 ubačena poena, iza njega su Kočović sa 13 i Majstorović sa 10.

Čačani u okviru ABA 2 lige u narednom kolu dočekuju ekipu Vršca, a za vikend gostuju Vojvodini u 6. kolu Košarkaške lige Srbije.