Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Uspešan početak sezona za atletičare ČAAK-a

post-title

U Beogradu 15. januara održano je otvoreno dvoransko Prvenstvo Beograda i centralne Srbije za seniore/ke u atletici. Pored takmičara iz Beograda i centralne Srbije učestvovali su atletičari iz Vojvodine, BIH, Hrvatske, Crne Gore i Makedonije, a u sprintu je nastupila sjajna Iranka Farzaneh Fasihi.

Atletičari ČAAK - a su ostvarili dobre rezultate na samom startu nove atletske sezone.

Za Ivanu Ilić ovo je bila prva trka nakon ulaska u seniorski staž, koju je pobedila u svom stilu sa novim ličnim rekordom 7,45 sekundi (60 metara)

Zadovoljna sam nastupom i postignutim rezultatom. Ova trka je u neku ruku skoro kao državno prvenstvo. Danas je od najboljih sprinterki nedostajala Milana Tirnanić (CZB), ali je u trci pored Anje Lukić (BAK) nastupila i sjajna Iranka Farzaneh Fasihi koja takođe takmiči za Beogradski BAK. U polufinalu sam bila druga sa jednom stotinkom sekunde zaostatka iza Anje Lukić, ali sam finale sjajno istrčala, pobedila popravila svoj najbolji rezultat na 60 metara. - Ivana Ilić.

Pored Ivane dobre plasmane ostvarili su i Teodora Pavlović, Aleksa Jović, Kosta Mirosavić i Ognjen Čorbić.

U dosta jakoj trci na 800 metara Teodora Pavlović je zauzela treće mesto.

Aleksa Jović je posle duže pauze uspešno nastupio u trci na 1500 metara i zauzeo 3. mesto.

U trci na 800 metara Kosta Mirosavić je zauzeo 2. mesto dok je Ognjen Čorbić zauzeo 3. mesto.