NOVA STOTKA BORCA: Morava dublja od Ohrida

Košarkaši Borca savladali su u prepunoj hali kraj Morave fenjeraša Ohrid rezultatom 100:71 (34:23, 20:15, 28:23, 19:10) u okviru 12.kola ABA 2 lige.

Borac visokim procentom šuteva iz igre u prvom poluvremenu (17/23 za 2, 4/11 za 3 poena) dolazi do veoma ubedljive prednosti u prvih 20 minuta (54:38). Jedini raspoložen igrač kod gostiju bio je Ros sa 20 poena.

Pauza je više prijala Čačanima koji nastavljaju da dominiraju u napadu i već posle dva minuta igre bilo je do tada maksimalnih +22 (66:44). Borac rutinski privodi utakmicu kraju i spremno dočekuje derbi za 6 dana ponovo pred svojim navijačima.

Direktna borba za prvo mesto ABA 2 lige na programu je 10.januara u 18:00 kada u Čačak dolazi ekipa Primorske.