Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Poraz fudbalera Borca u prvoj proveri

post-title

Fudbaleri Borca su danas odigrali prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone. Izabranici Igora Spasića su u Kragujevcu poraženi od Radničkog rezultatom 2:1. Jedini gol za Borac je postigao Lazar Romanić u 60.minutu za izjednačenje, ali su Kragujevčani ipak stigli do pobede.

Domaći su poveli golom Maksimovića u 41. minutu igre. Prednost Radničkog trajala je do 50. minuta, kada su Čačani izjednačili preko Romanića. Kragujevčani do pobede dolaze u poslednjim trenucima utakmice, a strelac je bio Vasilije Veljko Milovanović iz penala.

Borac je utakmicu počeo u sastavu: Tasić, Vidović, Vasilić, Dupovac, V.Filipović, Zoćević, Čađenović, S.Filipopvić, Knežević, Stamenić i Lima. Igrali su još: Maslarević, Urošević, Nedeljković, Janković, Romanić, Kovačević, Ristić, Tripković i Sekulić.

Narednu proveru igrači Borca imaju u sredu protiv Radnika iz Surdulice. Taj meč se igra u Staroj Pazovi, dok će izabranici Igora Spasića u petak ugostiti Crnogorskog prvoligaša ekipu Dečića.