Poraz fudbalera Borca u Pazovi od Radnika

Fudbaleri Borca su danas u sportskom centru FSS u Staroj Pazovi odigrali treći kontrolni meč u sklopu priprema za nastavak prvenstva. Ekipa Igora Spasića je poražena od Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1. Surduličani su poveli sa 2:0, da bi Perić u 40. minutu smanjio prednost rivala iz Super lige. U drugom poluvremenu Borac je imao više od igre, ali i nekoliko neiskorišćenih prilika.

Borac je danas počeo utakmicu u sastavu: Tasić, Marković, Obradović, Dupovac, Kuveljić, Čađenović, Zoćević, S.Filipović, Perić i Bogićević. Igrali su još: Vasilić, Romanić, Tripković, Fićović, Urošević, Stamenić i Tasić.

Narednu proveru Borac ima već u petak kada će od 12 časova na terenu sa veštačkom travom ugostiti crnogorskog prvoligaša ekipu Dečića. FK Borac