I ove godine, tradicionalno za 8. mart OŠ ,,Preljina“ ,ima svoj štand u TC „Roda“.

Spretne ruke učenika mlađih razreda matične škole , izdvojenih odeljenja Rakove i Prislonice, grupa produženog boravka uz pomoć učitelja pravile su pregršt zanimljivih stvari.

Inspiracija za sve to bile su naravno mame, bake, strine tetke…

Do sada smo sproveli niz veoma uspešnih humanitarnih akcija, ove godine smo rešili da prikupljena sredstva usmerimo na učenike naše škole. Kako su učenici cenrtalni faktor naše škole rešili smo da njihov boravak u školi učinimo što prijatnijim, ističu nastavnici.

Kroz nabavku novih savremenih učila hoćemo da poboljšamo nivo nastave, da učenicima pomognemo da što lakše i brže savladaju nove sadržaje na jedan zanimljiviji način. Učenici i kolektiv učitelja škole se zahvaljuje svima koji su posetili štandn i omogućili nam da ideju sprovedemo u realizaciju, dodali su nastavnici iz OŠ “Preljina”.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here