Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Oglasi za posao u Čačku

post-title

Poslodavac: SUR „DOM-LOVAC“ Adresa: Ovčar Banja bb, Čačak Telefon: 064/15-303-08 Lice za kontakt: VIDOJE BORANIJAŠEVIĆ

Naziv posla: KONOBAR Broj traženih izvršilaca: 5 (pet)

Vrsta zaposlenja: na određeno vreme Obrazovanje: srednja stručna sprema Radno iskustvo:bez obzira na radno iskustvo na navedenim poslovima Posebna znanja: engleski jezik - srednji nivo Mesto rada: Ovčar Banja, Čačak

Naziv posla: KUVAR Broj traženih izvršilaca: 3 (tri)

Vrsta zaposlenja: na određeno vreme Obrazovanje: srednja stručna sprema Radno iskustvo: bez obzira na radno iskustvo na navedenim poslovima Mesto rada: Ovčar Banja, Čačak

Naziv posla: POMOĆNI RADNIK Broj traženih izvršilaca: 4 (četiri)

Vrsta zaposlenja: na određeno vreme Obrazovanje:bez obzira na stručnu spremu Radno iskustvo: bez obzira na radno iskustvo na navedenim poslovima Mesto rada: Ovčar Banja, Čačak

Zainteresovani kandidati se javljaju lično na telefon:064/15-303-08

Trajanje konkursa: 9. 4. 2018.

Poslodavac: „MHS TEAM AT“ DOO Adresa: Vranići bb, Čačak Telefon: 032/515 5 081 E-mail: svetolik.maric@mhs.rs Lice za kontakt: Svetolik Marić

Naziv posla: RADNICA Broj traženih izvršilaca: 1 (jedan)

Opis poslova: serviranje hrane, kuvanje kafe, održavanje higijene Obrazovanje: bez obzira na zanimanje Radno iskustvo: bez obzira na radno isksutvo Vrsta zaposlenja: neodređeno vreme Mesto rada: Vranići

Trajanje konkursa: 6. 4. 2018.

Poslodavac: ,,UNIPROMET" doo, Čačak Naziv posla: Konobar Broj izvršilaca: 1

  • Poželjno osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu poslati na e-mail adresu: dejan.ciric@unipromet.co.rs ili na adresu poslodavca poštom (mogu i lično doći u "Unipromet" Konjevići od 10-12h) ili se javiti na kontakt telefon 032/357-040.

Kontakt osoba: Dejan Ćirić

Adresa poslodavca: Bulevar Tanaska Rajića bb, Konjevići

Rok važenja: 16.03.2018. Zahtevani nivo kvalifikacija: Srednja škola - III stepen (3 godina) Radno iskustvo u zanimanju: Više od 1 godine

Mesto rada:Čačak Vrsta radnig odnosa / angažovanja: Određeno Dodatne informacije: Rad u smenama

Data Status d.o.o. je izdavačka kuća sa više od 20 godina tradicije i jedan je od vodećih regionalnih izdavača akademske i stručne literature u oblastima medicine, farmacije, stomatologije, sporta, ekonomije, menadžmenta i učenja stranih jezika. U našem bogatom portfoliju nalaze naslovi najpoznatijih svetskih izdavača i autora koje smo preveli na srpski jezik, kao i dela eminentnih domaćih stručnjaka. Krajem 2015. godine naš portfolio je dopunjen edukativnim i interaktivnim dečjim knjigama i enciklopedijskim izdanjima.

U skladu sa razvojnom strategijom i povećanjem obima posla raspisujemo konkurs za poziciju: Predstavnik direktne prodaje na terenu (Više gradova u Srbiji, više izvršilaca)

Pozicija podrazumeva terenski rad u oblasti direktne prodaje knjiga - enciklopedijskih i kapitalnih izdanja i stručnih publikacija.

Uslovi zaposlenja:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo u prodaji
  • Spremnost za rad na terenu
  • Visok stepen lične organizovanost i sposobnosti planiranja
  • Razvijene komunikacione i pregovaračke veštine
  • Rada na računaru - obavezno poznavanje MS-Office programa Word i Excel
  • Dobro poznavanje lokalnog tržišta
  • Poznavanje principa direktne prodaje i marketinga
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno, ne i nužno)
  • Sopstveno vozilo (poželjno, ne i nužno)

Glavne odgovornosti:

  • Razvoj, analiza i praćenje dodeljenog terena/tržišta
  • Pronalazak novih kupaca i ostvarivanje saradnje sa njima
  • Postizanje prodajnih ciljeva
  • Odgovornost za nivo distribucije
  • Izveštavanje o statusu prodaje i potreba kupaca
  • Detaljno i uredno vođenje dokumentacije o kupcima

Možete da očekujete:

  • Fleksibilno radno vreme
  • Rad u dinaminčnom i ambicioznom timu
  • Besplatnu stručnu obuku i logističku podršku
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • Redovnu isplatu ostvarene zarade

Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa u zavisnosti od postignutih rezultata.

Ukoliko ste zainteresovani da budete deo našeg tima, pošaljite nam svoju radnu biografiju sa propratnim pismom. Biće kontaktirani samo kandidati koji budu ušli u uži izbor.

Konkurs je otvoren do popune radnih mesta.

Rok za konkurisanje: 07.04.2018.

Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar