U nedelju su počela takmičenja u odbojci, stonom tenisu i badmintonu na drugim Radničkim sportskim igrama.
REZULTATI:
Odbojka žene |
Auto Čačak |
Zračak |
1:2 (25:20, 23:25, 9:15) |
Gradska uprava |
JP Pošta |
2:0 (25:18, 25:17) |
PU Radost |
Zavod za javno zdravlje |
2:0 (25:8, 25:5) |
Bolnica |
Halkbanka |
2:0 (25:7, 25:5) |
FTN |
PU Moje detinjstvo |
2:0 (25:18, 25:0) |
Odbojka muškarci |
Bolnica |
Zavod za javno zdravlje |
2:0 (25:0, 25:0) |
Kada je badminton u pitanju posle prvog dana u konkurenciji muškaraca poznati su četvrtfinalni parovi: Majk Fejza(Tanasko Rajić)-Milan Veskovic(FTN), Darko Munitlak(Unipromet)-Marko Marković(PS) , Predrag Novaković(Tanasko Rajić)-Nikola Matijević(JKP), Dejan Grujanac (Gradska uprava)-Nedeljko Vlasonjić(Unipromet).
Grupa A |
Nikola Matijević-JKP Čačak |
Mark Fejza-Tanasko Rajić |
0:2 |
Darko Munitlak- Unipromet |
Željko Martinović-Nez. Sindikat Policije |
2:0 |
Nikola Matijević-JKP Čačak |
Darko Munitlak- Unipromet |
0:2 |
Mark Fejza-Tanasko Rajić |
Željko Martinović-Nez. Sindikat Policije |
2:0 |
Nikola Matijević-JKP Čačak |
Željko Martinović-Nez. Sindikat Policije |
2:0 |
Mark Fejza-Tanasko Rajić |
Darko Munitlak- Unipromet |
2:0 |
Grupa B |
Dejan Grujanac-Gradska uprava |
Marko Marković-PS |
OFF |
Aleksandar Krstović- Bolnica |
Milan Vesković-FTN |
0:2 |
Dejan Grujanac-Gradska uprava |
Aleksandar Krstović- Bolnica |
2:0 |
Marko Marković-PS |
Milan Vesković-FTN |
2:0 |
Dejan Grujanac-Gradska uprava |
Milan Vesković-FTN |
0:2 |
Aleksandar Krstović- Bolnica |
Marko Marković-PS |
0:2 |
Grupa C |
Predrag Novaković-Tanasko Rajić |
Zoran Stojanović-Unipromet |
2:0 |
Zoran Stojanović-Unipromet |
Dejan Bešević-Nez. Sindikat policije |
OFF |
Dejan Bešević-Nez. Sindikat policije |
Predrag Novaković-Tanasko Rajić |
0:2 |
Grupa D |
Nedeljko Vlasonjić-Unipromet |
Mirko Dilparić-PS |
2:0 |
Mirko Dilparić-PS |
Rade Gojković-Bolnica |
OFF |
Rade Gojković-Bolnica |
Nedeljko Vlasonjić-Unipromet |
0:2 |
Komentari
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!
Ostavite komentar