Pretraga vesti

RADNIČKE SPORTSKE IGRE: Raspored takmičenja za subotu

post-title


U rukometu je završeno takmičenje za žene u petak 18.05. a za muškarce se igraju mečevi po sledećem rasporedu:

Borba za treće mesto: Samostalni sindikat Sloboda i Unipromet je u 15:15.

Borba za prvo mesto: Alfaco inženjering – VS Plast je u 15:45.

Šah nastavlja da se igra još tri kola od 19 časova.

U odbojci takmičenje za subotu je po sledećem rasporedu:

Borba za treće mesto u muškoj konkurenciji je u 18h.

Borba za treće mesto u ženskoj konkurenciji između FTN-a i Tiffany-ja je u 18:30.

Borba za prvo mesto u muškoj konkurenciji je u 19:00.

Borba za prvo mesto u ženskoj konkurenciji između Samostalnog sindikata Sloboda i Bolnice je u 19:30h.

Stoni tenis je u muškoj konkurenciji ekipno polufinale u podne između Tehničko remontnog zavoda i ekipe Pravosuđa za treće mesto. Po završetku meča igraće se veliko finale između UP Pehar i ekipe Samostalni sindikat Sloboda u borbi za prvo mesto.

U ženskoj konkurenciji takmičiće se pojedinačno u podne u borbi za treće mesto Nataša Spasović (Samostalni sindikat Sloboda) i Dragana Domanović (Pravosuđe), a po završetku meča je veliko finale između Tanje Mikašević (UP Pehar) i Vesne Milošević (PU Gimnazion).

U atletici trčanje na 100m (17:00) u ženskoj konkurenciji finalistkinje su:

1 Katarina Stefanović - PU „Mimilend“ 2 Ana Belić - NT Bolero 3 Dragana Urošević -PU „Radost“ 4 Gorica Jakovljević - Halkbank 5 Ivana Dramlić - Tiffany 6 Biljana Petrović - Bolnica 7 Nataša Živković - PU „Radost“ 8 Dijana Jagodić FTN

Finalistkinje u disciplini bacanje kugle su (17:00):

1 Milica Krdžić – RFZO 2 Slađana Nikolić – RFZO 3 Snežana Gajić – Centar za soc.rad 4 Monika Spasović – Halkbank 5 Vedrana Zečević – Halkbank 6 Slađana Nikolić – Unipromet 7 Vesna Proković – Gradska uprava 8 Irena Petković – PU “Radost” 9 Dragana Ružičić – PU “Radost” 10 Mirjana Vulićević – Sam. Sind.Sloboda 11 Milena Banković – SC Mladost

U skoku u dalj u muškoj konkurenciji, finalisti su (17:00):

1 Lazar Jojić - Croonus 2 Srboljub Šutić - ZZJZ 3 Miloš Jovičić - NT Bolero 4 Nenad Krivačić - Tempo 5 Nikola Mikašević - 9. Septembar 6 Strahinja Jovanović -Quantox 7 Vlade Dmitrović - Telekom 8 Aleksandar Mitrović – Unipromet

Trčanje na 100m muškarci (17:10):

1 Vasilije Matović - 9. Septembar 2 David Ristanović - Quantox 3 Goran Mijatović - Jed.rad.sind.Sloboda 4 Marko Pešić - Sam.sind.Sloboda 5 Bjelanović Milić - Tiffany 6 Nenad Sudar - Mašinac 032 7 Vladimir Komatina -Unipromet 8 Boris Rilak – Institut za voćarstvo

Finalistkinje u disciplini trčanje na 400m su (17:20):

1 Nataša Kostić - Sam.sind.Sloboda 2 Bojana Milenović - Win Win 3 Radmila Prtenjak - Sam.sind.Sloboda 4 Maja Mihailović - Sam.sind.Sloboda 5 Katarina Janković - OŠ“Tanasko Rajić“ 6 Jovana Nedić - Win Win 7 Milica Sokić - Jed.rad.sind.Sloboda 8 Slavica Dragojlović – Centar za socijalni rad

Finalisti u trčanju 400m su (17:30):

1 Boris Rilak - Institut za voćarstvo 2 Vojislav Branović - Quantox 3 Vladimir Komatina - Unipromet 4 Goran Mijatović - Jedinstveni radnički sindikat Sloboda 5 Nenad Kravičić - Tempo 6 Pavle Novaković - Unipromet 7 Nikola Dabović - Unipromet 8 Srđan Milošević – Unipromet

U disciplini 4x100m (17:40) u ženskoj konkurenciji su sledeće ekipe: 1. Pravosuđe, 2. JP Pošta, 3. PU Radost, 4. Win Win, 5. Jedinstveni radnički sindikat Sloboda, 6. Halkbank, 7. Unipromet, 8. JKP Čačak.

U disciplini 4x100m (17:50) u muškoj konkurenciji su sledeće ekipe: 1. Telekom, 2. 9.Septembar, 3. Quantox, 4. Win Win, 5.Jedinstveni radnički sindikat Sloboda, 6. JP Pošta, 7.Unipromet, 8.Nezavisni sindikat Policije.

U disciplini 4x100m (18:00) za mešovite ekipe su: 1. Unipromet I, 2. Gradska uprava, 3. Unipromet II.

Obaranje ruku u muškoj konkurenciji je sa sledećim finalistima (18:10):

1 Bogdan Selaković 2 Saša Jovanić - S.S.Sloboda 3 Dimitrije Rozgić - FTN 4 Slađan Sekulić - Chips wey 5 Danko Ilić - N.S.Policije 6 Rade Nikolić - J.R.S.Sloboda

Obaranje ruku u ženskoj konkurenciji je sa sledećim finalistkinjama (18:10):

1 Jelena Stojanović – PU “Gimnazion” 2 Verka Jevtović – Zračak 3 Perka Janjić  - Zračak 4 Anja Davidović – Quantox 5 Nada Marković – Chips way

U nadvlačenju konopca u ženskoj konkurenciji su sledeći parovi (19:00):

Parking servis- JKP Čačak PU „Gimnazion“ – Centar za socijalni rad PU „Radost“

U nadvlačenju konopca u borbi za prvo mesto u muškoj konkurenciji su (19:00): Pošta – Unipromet 9. Septembar – Pošta Unipromet – 9. Septembar

Polufinale u badmintonu za muškarce počinje u 13:30 mečom između Majk Fejze (OŠ “Tanasko Rajić”) i Nedeljkom Vlasonjićem (Unipromet), a drugi par je: Marko Marković (PS Fashon) i Predrag Novaković (OŠ “Tanasko Rajić”).

Polufinale u badmintonu za žene počinje u 13:50, prvi par je: Vesna Tomljanović (Centar za socijalni rad) i Srbislava Tešić (Zračak), drugi par je: Jelena Marković (Bolnica) i Draga Borović (OŠ”Tanasko Rajić”).

Nastavak takmičenja u basketu u subotu 19.05. i nedelju 20.05. igraće se u sali Tehničke škole prema sledećem rasporedu: Grupa E: 9. septembar - Win Win 18:50 (prekinuto zbog kiše) Unipromet - JKP Vodovod 19:00, koš 1 JRS Sloboda - Quantox 3 19:00, koš 2 Grupa G: PS Fashion - FTN 19:25, koš 1 Frikom - Zavod za javno zdravlje 19:25, koš 2 Polufinalna grupa 1 1 kolo: Chips way :TRZ 20:00 subota, koš 1 Quantox 1: Tempo 20:00 subota, koš 2 2 kolo: TRZ : Tempo 20:50 subota, koš 1 Chips way: Quantox 1 20:50 subota, koš 2 3 kolo: Quantox 1: TRZ 21:40 subota, koš 1 Tempo: Chips way 21:40 subota, koš 2 Polufinalna grupa 2 1 kolo: E1: ABL production 20:25 subota, koš 1 F1: Elektrodistribucija 20:25 subota, koš 2 2 kolo: ABL production:Elektrodistribucija 21:15 subota, koš 1 E1: F1 21:15 subota, koš 2 3 kolo: F1: ABL production 22:05 subota, koš 1 Elektrodistribucija: E1 22:05 subota, koš 2 Takmičenje u ženskoj konkurenciji u basketu održaće se po sledećem rasporedu: Grupa A: Bolnica - Unipromet 18:30, koš 1 Grupa B: Chips way - Centar za socijalni rad 18:30, koš 2 Raspored za takmičenje u malom fudbalu biće naknadno određen.
Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar