AK Sloboda druga na finalu Kupa Centralne Srbije za seniore

Atletičari AK Slobode u seniorskoj konkurenciji osvojili su drugo mesto u ekipnoj konkurenciji na Finalu Kupa Atletskog Saveza Centralne Srbije. Takođe na Pojedinačnom Prvenstvu Centralne Srbije za seniore osvojili su 4 medalje.

Na gradskom atletskom stadionu „Radomir Mićić Miče“ u Kruševcu u nedelju, 20. maja, održano je Finale Kupa Centralne Srbije za seniore. Ujedno je održano i Pojedinačno Prvenstvo Centralne Srbije za seniore i seniorke. Izvanredan nastup čačanskih atletičara, najvrednije rezultate su postigli: Miloš Stanić u disciplini troskok III mesto; Dušan Bjelica u trci na 800m III mesto; Janko Urošević u trci na 3000m III mesto. Takođe treće mesto u trci štafeta 4 x 100m u sastavu M. Stanić, S Đoković, T. Mirosavić i D. Bjelica.

U ekipnoj konkurenciji atletski klub Sloboda zauzeo je II mesto iza kragujevačkog AK „Park“ u konkurenciji 20 klubova sa prostora Centralne Srbije.