Prva grupa mladih košarkaša Mladosti je danas otputovala na kamp. Baza mladih košarkaša će biti hotel “Logos“ u Katićima. Sam hotel i teren su smešteni na 1050 metara nadmorske visine i svakako će predstavljati pravu oazu za vreme boravka članova našeg kluba.

“U prvoj smeni je put Katića krenulo 23 polaznika škole košarke. Sam hotel je idealno pozicioniran na optimalnoj nadmorskoj visini. Smeštaj i domaća hrana su na vrhunskom nivou, tako da se nadam da će nas i vreme poslužiti i da ćemo odraditi sve što je planirano. U saradnji sa TA “Matović“ koja rukovodi ovim objektom očekujem da u narednim godinama Katići postanu prava letnja baza našeg kluba” – rekao je direktor KK Mladost Dobrilo Jojić.

Sa mladim igračima će raditi trener Zoran Zelenović. Dečaci u Katićima ostaju sedam dana, a planirano je da članovi našeg kluba borave na kampu i u naredne dve smene.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here