Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Oglasi za posao u Čačku

post-title

Poslodavac: „INHROM“ DOO Adresa: Kulinovačko polje IV/49, Čačak Telefon: 063/1065-943 E-mail: sales@inox.co.rs Lice za kontakt: Dragiša Dželebdžić

Naziv posla: OPERATER NA CNC MAŠINI Broj traženih izvršilaca: 1 (jedan)

Obrazovanje: bez obzira na zanimanje i stepen stručne spreme Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo na navedenim poslovima Vrsta zaposlenja: na određeno vreme Mesto rada: Čačak Trajanje konkursa: 6. 9. 2018.

Poslodavac: Pekara „Kovačević 1994“ Adresa: Vukašina Ignjatovića br. 1, Čačak Telefon: 032/355-699 ili 064/47-17-528 Lice za kontakt: Milenko Kovačević

Naziv i opis posla: VOZAČ Broj traženih izvršilaca: 1 (jedan)

Obrazovanje: bez obzira na zanimanje i stepen stručne spreme Posebna znanja i veštine: vozačka dozvola „B“ kategorije Radno iskustvo: bez obzira na radno iskustvo Uslovi rada i ostali uslovi: terenski rad, obezbeđena ishrana Vrsta zaposlenja: na neodređeno vreme Mesto rada: Čačak Trajanje konkursa: 7. 9. 2018.

Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar