Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti

Oglasi za posao u Čačku

post-title

Poslodavac: „ELSAT“ DOO Adresa: Gvozdena Paunovića 6, Čačak Telefon: 032/350-222 E-mail: posao@elsat.rs

Naziv posla: ELEKTROINSTALATER Broj traženih izvršilaca: 2 (dva)

Opis posla: izrada elektro instalacija Obrazovanje: bez obzira na stepen stručne spreme, elektro struke Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo na navedenim poslovima Posebna znanja i veštine: vozačka dozvola „B“ kategorije Ostali uslovi: obavezan probni rad Vrsta zaposlenja: na određeno vreme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme Mesto rada: terenski rad

Biografiju sa dokumentacijom poslati na : posao@elsat.rs. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji su ušli u uži izbor!

Trajanje konkursa: 8. 10. 2018.

Poslodavac: „NACIONAL“ SZR Adresa: Živote Mladenovića, 5, Čačak Telefon: 032/352-410 E-mail: binmetal@eunet.rs Lice za kontakt: Vladan Čvrkić Naziv posla: RADNIK U PROIZVODNjI OPRUGA (RUČNA IZRADA) Broj traženih izvršilaca: 2 (dva)

Obrazovanje: bez obzira na zanimanje i stepen stručne spreme Radno iskustvo: bez obzira na radno iskustvo Posebna znanja: vozačka dozvola „B“ kategorije Vrsta zaposlenja: na određeno vreme Mesto rada: Čačak

Trajanje konkursa: 15. 10. 2018.

Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar