U okviru tradicionalnog novogodišnjeg koktela FK “BIP” priređeno je zajedničko druženje fudbalera i članova kluba.

Povodom jubileja 40 godina kluba i 10 godina Memorijalnog turnira “Jovan Gojković – Cune i Vladimir Toković – Toko “, prisutnima se obratio predsednik kluba Nenad Stanković.

“Burna i teška godina ostaje iza nas. Drago mi je što proslava 40-godišnjice u martu mesecu bila pompezna i okupila veliki broj ljubitelja kluba uz nadu da će naš Bip nastaviti da nam puni srca, a turnir omogući budućim fudbalerima da se vinu u visine majstora fudbala Cuna i Toka. Tužan sam, jer nas je napustio Vlade Vujović, legenda Bipa, ali sam ponosan što je naš klub iznedrio fudbalsku i ljudsku veličinu.Želim Vam svaku sreću u 2019. godini, uz nadu da će i dalje naš klub raditi u opštem interesu dece iz grada Čačka”, rekao je Nenad Stanković.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here