Opština Požega 7. april obeležava kao Dan opštine, a tom prilikom, predsednik opštine, Đorđe Nikitović se obratio svojim sugrađanima.

Poštovani sugrađani,
Danas je 7. april, veliki hrišćanski praznik Blagovesti i Dan opštine Požega.
Prethodnih godina, ovaj dan je bio dan kada smo se okupljali i zajedno obeležavali ovaj praznik. Danas, u uslovima vanrednog stanja i epidemije koja nas je zadesila, ovaj dan možemo obeležiti jedino zajedničkom željom da ovu nevolju pobedimo. A pobedićemo!
Mnogo puta u istoriji naša zemlja i naša Požega bile su u teškim situacijama kada se čuvao život, kada je bilo važno dočekati novi dan. Dragi sugrađani, život će pobediti i naš grad će pobediti kao i uvek do sada. Tada, kada nevolja prođe, našem gradu ćemo se odužiti na način kako to naš grad i njegovi građani zaslužuju.

Čestitam vam Dan opštine Požega.
Živela Požega, živela Srbija!

 

View this post on Instagram

 

Поштовани суграђани, Данас је 7. април, велики хришћански празник Благовести и Дан општине Пожега. Претходних година, овај дан је био дан када смо се окупљали и заједно обележавали овај празник. Данас, у условима ванредног стања и епидемије која нас је задесила, овај дан можемо обележити једино заједничком жељом да ову невољу победимо. А победићемо! Много пута у историји наша земља и наша Пожега биле су у тешким ситуацијама када се чувао живот, када је било важно дочекати нови дан. Драги суграђани, живот ће победити и наш град ће победити као и увек до сада. Тада, када невоља прође, нашем граду ћемо се одужити на начин како то наш град и његови грађани заслужују. Честитам вам Дан општине Пожега. Живела Пожега, живела Србија! 🇷🇸

A post shared by Ђорђе Никитовић (@dj_nikitovic) on

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here