Čačani Lazović i Mladenović na poziv u reprezentaciju odgovorili golovima za svoje klubove u sinoćnjim mečevima (VIDEO)

Selektor reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković objavio je spisak igrača na koje računa u odlučujućoj utakmici za odlazak na Evropsko prvenstvo.

Na spisku se nalaze 32 fudbalera a među njima i dvojica Čačana, Darko Lazović i Filip Mladenović. A ono što je zanimljivo je da su oba igrača na sinoć odigranim utakmicama postilgi po gol u pobedama svojih timova.

Darko Lazović je kao kapiten predvodio Veronu u pobedi nad Beneventom od 3:1 u šestom kolu Kalča, a i sam je bio strelac gola u 77. minutu. Verona je trenutno sedma na tabeli.

Drugi Čačanin, Filip Mladenović, je takođe sa golom učestvovao u pobedi svoje Legije iz Varšave nad ekipom Varte iz Poznanja rezultaom 0:3. Mladenović je postigao lep pogodak u 23. minutu igre. Njegova Legija je trenutno treća na tabeli tamošnje Ekstraklase nakon odigranih osam kola.