Borcu bod posle rezultatskog rolerkostera u Loznici

Fudbaleri Borca su u 15. kolu Prve lige Srbije odigrali nerešeno 4:4 sa ekipom Loznice

Odlična fudbalska predstava je viđena u Loznici gde su domaći fudbaleri poveli već u 3. minutu preko Matića nakon utrčavanja iza leđa naše odbrane. Već u 9. minutu Borac stiže do izjednačenja preko Kuveljića nakon greške domaćih fudbalera.

Igrao se 13. minut kada Borac stiže do potpunog preokreta nakon centaršuta najviši u skoku je Bajić . Nije dugo Borac sačuvao vođstvo, igrao se 16. minut kada domaćin stiže do izjednačenja. U 39. minutu Borac ponovo dolazi do prednosti kada nesebični Tešić asistira za Savića koji lako ubacuje loptu mrežu i postavlja konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu se čekalo na gol sve do 68. minuta kada sudija dosuđuje sumnjivi kazneni udarac za domaćina nakon igranja rukom "u šesnaestercu" Kuveljića. Siguran sa bele tačke je Komarčević i rezultat je 3:3.

U 79. minutu najlepši trenutak utakmice kada Savivac probija po desnoj strani, šutira iz mrtvog ugla i šalje loptu u malu mrežicu za veliko slavlje fudbalera iz Čacka.

Pred sam kraj utakmice u 87. minutu još jedan kazneni udarac za domaćina nakon što je Savovac po mišljenju sudije srušio jednog fudbalera Loznice. Komarčević ponovo siguran i postavlja konačan rezultat 4:4.

Imao je Borac jednu stopostotnu šansu pred sam kraj utakmice kada je Ratković izbio sam ispred golmana domaćih, ali sudija dosuđuje sumnjivi ofsajd.

Borac zauzima 8. mesto na tabeli sa 20 bodova, a u narednom kolu Borac dočekuje Kolubara iz Lazarevca.