Novi poraz Borca, utakmicu u Stožicama obeležio koš preko čitavog terena (VIDEO)

Košarkaši Borca doživeli su novi poraz u okviru ABA lige, ovoga puta u Ljubljanji, protiv ekipe Cedevita Olimpije rezultatom 97:88 (25:25, 24:14, 24:18, 24:31).

Utakmicu je odbeležila odlična partija domaćih u napadu, košarkaši Borca su parirali do pred kraj drug četvrtine, ali nakon tokga domaći prave seriju i odlaze na dvocifrenu prednost koju su održavali do pred kraj meča, kada je Borac uspeo da spusti razliku ispod 10 poena.

Među Čačanima najefikasniji je bio Nerandžić sa 17 poena, a dodao je i 8 skokova, 16 poena je imao Smit, dok je najbolji igrač na meču bio kapiten domaćih, Jaka Blažič koji je postiogao 23 poena.

Na meču je viđen i veliki broj lepih poteza, a utakmicu je definitivno obeležila trojka preko čitavog terena na samom kraju treće četvrtine kada je Duščak pogodio koš za TV špice.