Još jedan uspešan vikend za karatiste čačanske Slobode

U vikendu za nama, karatisti karate kluba Sloboda su nastupali na turniru u Bajinoj Bašti i okitili se sa pregršt medalja.

U katama su nastupali, Savić Andrej koji je osvojio drugo mesto i Tanasković Milan koji je osvojio treće mesto.

U borbama ekipno, ekipa Slobode je bila neprikosnovena i osvojila je prvo mesto. U pojedinačnoj konkurenciji u borbama Prtenjak Andrej osvojio je treće mesto u kategoriji muške nade -47 kg, Purić Mihailo drugo mesto u kategoriji muške nade -37kg, a Krstić Stefan je osvojio prvo mesto u kategoriji muške nade + 47 kg.

Pored ovih lepih vesti, moramo napomenuti i da je Mihailo Purić svojim trudom i nastupima obezbedio mestu u reprezentaciji Srbije za nastup na predstojećem prvenstvu balkana koje će se održati u Beogradu od 03.06-05.06.2022. god.

U karate klubu Sloboda ističu da rezultati nisu plod slučajnosti, već stručnog i predanog rada.