Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vestiOdgovor Jeleni Karleuši: Samo u moralno razorenom društvu Vi možete biti zvezda

post-title
PRVA


Saopštenje Boška Obradovića prenosimo u celosti

 

Jelena,

Kao što Vi lično nikada niste imali veze sa muzikom, tako nemate veze ni sa temom o kojoj ste se drznuli da pišete. Nije to problem što vređate jednog porodičnog čoveka koji brine o petoro dece, što vređate moju suprugu i širu porodicu, što lažete i provocirate. Razumem da je to deo Vašeg karaktera koji je rijaliti šoubiznis kojim se bavite deformisao u ovakvom nemoralnom pravcu. Kapiram i da je to deo propagande homoseksualnog lobija kome pripadate i koji ne uspeva da me ućutka. Vaše gej parade ne podržavaju ni mnogi homoseksualci, a kamoli većinska Srbija sa kojom Vi imate problem a ne sa mnom.

Još je manji problem što klevetate predsednika jedne političke organizacije i narodnog poslanika, jer sam na to odavno navikao. Međutim, zanima me da li mi se obraćate kao član LDP-a, Vesićeva maskota ili nova Vučićeva rijaliti zvezda? Svi znamo da ste propagator ideologije homoseksualizma i razumemo da ste — kao i gej parada – prešli put od LDP-a do SNS-a, ali nije lepo da vređate — ne mene već većinsku Srbiju koja se protivi održavanju jedne takve sramne, antihrišćanske i antiporodične manifestacije u srpskoj prestonici.
 
Šta ćete sa onih preko 50.000 ljudi koji su prošetali Beogradom na Veliku Gospojinu? Šta ćete sa 100.000 ljudi koji će izaći 11. ili 17. septembra ako Evroprajd 2022. ne bude otkazan? Kako ćete postići da nas sve uvredite i eliminišete? To je problem sa svima Vama koji vršite propagandu homoseksualizma i transrodnosti našoj deci u Srbiji. To Vam nećemo dozvoliti i morate naučiti da poštujete većinsku, porodičnu i tradicionalnu Srbiju. Očekujete od nas razumevanje za probleme sa kojima se homoseksualci suočavaju u našem društvu, a neprestano napade i vređate one od kojih tražite razumevanje. Imate predsednika Vlade Srbije, u trećem mandatu, organizujete 130 događaja u Beogradu od 12-18. septembra — šta još hoćete od ovog naroda i države? Gde je kraj Vašim provokacijama i uvredama? 

 

Samo u jednom razorenom sistemu vrednosti koji vlada našim društvom Vi možete predstavljati muzičku zvezdu. Živimo teška vremena u kojima je zavladala protivprirodnost, besmisao i disharmonija, baš kao u Vašim pesmama i javnim nastupima.

 

Decu vam ne damo.Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar