Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vestiSaša Ocokoljić novi je trener KK Borac Mozzart!

post-title
Foto: Mozzartsport/Đurđe Mečanin


Košarkaški klub Borac Mozzart sa izuzetnim zadovoljstvom objavljuje da je Saša Ocokoljić postavljen na poziciju glavnog trenera seniorskog tima.

Saša donosi sa sobom iskustvo i niz uspeha u trenerskoj karijeri. Kao bivši igrač, on je sedam godina igrao u dresu Borca, a zatim u inostranstvu.

Što se tiče njegove dosadašnje trenerske karijere, osvojio je prvenstvo Rumunije, dva kupa i učestvovao je u još tri finala. Njegova posvećenost, strast i ljubav prema košarci čine ga idealnim vođom koji će naš tim usmeriti ka još boljim rezultatima.

,,Veoma smo uzbuđeni što možemo da poželimo dobrodošlicu Saši u naš klub”, izjavio je predsednik kluba Predrag Peca Pantović.

,,Njegovo ogromno iskustvo, uz beskompromisnu posvećenost košarci i vođenju tima, sigurno će doneti novu energiju i strategiju koja će nas voditi ka boljim rezultatima. Ovo je novi početak za naš klub, a sa Sašom na čelu, sigurni smo da nas čekaju veliki uspesi”, dodao je Pantović.

KK BoracKomentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar