Borac 1926 ostvario pobedu: U Užicu je savladana ekipa OFK Vršac

Fudbaleri Borca 1926 sinoć su u okviru sedmog kola Prve lige Srbije na stadionu “Radomir Antić“ u Užicu savladali OFK Vršac rezultatom 3:1.

Čačaske zebre su do prednosti došle rano, već u 4. minutu i to pogotkom Draškovića, da bi gosti uspeli da izjedanče nakon pola sata igre. Strelac je bio internacionalac iz Brazila Sousa Silva iz penala. Kada se činilo da će se rezultatom 1:1 otići na petnaestominutnu pauzu, izabranici Darka Rakočevića su uspeli da stignu do novog pogotka, u 43. minutu strelac je bio Nikola Todosijević.

Gosti su pokušavali da izjednače ali je pred kraj meča novi napadač Borca Uroš Nenadović pogotkom u 84. otklonio sve dileme o pobedniku u ovom susretu i postavio konačnih 3:1.

Borac 1926 sada ima 11 bodova i nalazi se šestom mestu prvoligaške tabele, a u narednom kolu Čačani će ponovo biti domaćini i to ekipi Grafičara.