Velika pobeda fudbalera Borca nad ekipom Grafičara

U utakmici 8. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije fudbaleri Borca 1926 ostvarili su četvrtu pobedu, oni su kao domaćini u Užicu bili bolji od ekipe Grafičara i slavili rezultatom 2:1 (0:0).

Golove za Borac su postigli Kojić u 48. i Đokić u 56. minutu igre, dok je jedini pogodak za Grafičar postigao Džejms za konačnih 2:1 u 88. minutu utakmice.

Pobeda ekipe koju sa klupe predvodi Darko Rakočević dobija na značaju imajući u vidu činjenicu da je ekipa Grafičara jedna od vodećih ekipa Prve lige Srbije i suštinski je filijala Crvene zvezde.

Čačanske zebre nako osam odigranih kola nalazi se na četvrom mestu sa 14 osvojenih bodova. U narednom kolu protivnik je Radnički iz Sremske Mitrovice na gostujućem terenu.