U ponedeljak su nastavljena takmičenja u odbojci, stonom tenisu i badmintonu, dok su startovali takmičari u pikadu i malom fudbalu na drugim Radničkim sportskim igrama.
Mali fudbal žene | ||
Zračak | Telekom | 1:0 |
Sam. sindikat Sloboda | Centar za socijalni rad | p.f. 3:0 |
PU Radost | PU Moje detinjstvo | 0:2 |
Bolnica | Chips way | 3:0 |
Mali fudbal muškarci | ||
Unipromet | Vodovod | 0:2 |
U ženskoj konkurenciji u badmintonu odigrani su mečevi E i F grupa. Plasman u četvrtfinale ostvarile su Ivana Milovanović (Zračak) i Srboslava Tešić (Zračak).
Grupa E | ||
Danijela Milošević-FTN | Aleksandra Stojanov-Gimnazion | 0:2 |
Ivana Milovanović-Zračak | Ana Mišović-Zavod za javno zdravlje | 2:0 |
Danijela Milošević-FTN | Ivana Milovanović-Zračak | 0:2 |
Ana Mišović-Zavod za javno zdravlje | Aleksandra Stojanov-Gimnazion | 0:2 |
Ivana Milovanović-Zračak | Aleksandra Stojanov-Gimnazion | 2:0 |
Ana Mišović-Zavod za javno zdravlje | Danijela Milošević-FTN | 2:0 |
Grupa F | ||
Kristina Prelović-Gimnazion | Srboslava Tešić-Zračak | 1:2 |
Žana Jovanović-Zavod za javno zdravlje | Majda Pantović-Čips | 0:2 |
Kristina Prelović-Gimnazion | Majda Pantović-Čips | 2:0 |
Srboslava Tešić-Zračak | Žana Jovanović-Zavod za javno zdravlje | 2:0 |
Kristina Prelović-Gimnazion | Žana Jovanović-Zavod za javno zdravlje | 2:0 |
Srboslava Tešić-Zračak | Majda Pantović-Čips | 2:1 |
U stonom tenisu nastavljena su takmičenja po grupama. U ženskoj konkurenciji u polufinale plasirale su se Tanja Mikašević, Dragana Domanović (Pravosuđe Čačak), Vesna Milošević (PU Gimnazion) i Nataša Spasović (Samostalni sindikat Sloboda). U muškoj konkurenciji još uvek traje takmičenje po grupama.
Danas je počelo takmičenje u pikadu. U utorak su na programu dueli 1/32 finala, a ovo su parovi:
Muškarci
Milan Danilović-Ljupko Vujičić
Stevlić Zoran-Vladimir Antonijević
Mićo Dmitrović-Milomir Tuba
Stefan Čkrebo-Radojica Pantović
Vladan Rajičić-Veran Pantović
Goran Jazić-Nenad Nedović
Rade Maravić-Vladimir Jovanović
Dejan Stevanović-Milivoje Simović
Kosta Vesović-Zoran Nikolić
Marko Komarica-Vladeta Đurđić
Nenad Mladenović-Aleksandar Dabižljević
Goran Mančić-Uroš Ružičić
Aleksandar Zarić-Vladimir Zorić
Miloš Krsmanović-Milan Ljubičić
Dragan Sredojević-Mirko Simeunović
Vladimir Panić-Petar Jovanović
Ivan Đorđević-Aleksandar Vujičić
Milan Stevanović-Dragan Radovanović
Miloš Gordić-Darko Munitlak
Srđan Perović-Aleksandar Milošević
Goran Živković-Dragiša Vukojević
Zoran Stojanović-Darko Glavonjić
Goran Javorac-Nenad Trifunović
Nikola Zimonjić-Aleksandar Debeljak
Nikola Dobričić-Filip Glišić
Miloš Poluga-Bojan Radisavčević
Nebojša Čolović-Bojan Babić
Jovan Jovanović-Pavle Vučković
Dragan Popović-Radomir Glišović
Dragan Todorović-Miroslav Pešić
Jovan Erić-Đorđe Kaplanović
Nikolaj Soboljev-Marko Radovanović
Žene
Olga Đoković-Svetlana Stojanović Jasna Rsovac-Ivana Fejza Žana Jovanović-Milica Glibetić Violeta Gajić-Ivana Vukosavljević Gordana Vasiljević-Ana Martinović Verica Kovačević-Marija Milić Slađana Božović-Brana Maksimović Tanasković Dragana Živanović-Mila Stefanović Snežana Jeftić-Slobodanka Obradović Jasmina Milijanović-Mirjana Todorović Ana Nikolić-Marija Stefanović Marija Kaplarević-Ivana Milutinović Neda Đurović-Marija Jovović Ljiljana Tomić-Slavija Đorđević Marija Radović-Danka Milinković Mira Gluhović-Vesana Bojović Verka Jevtović-Ana Rakonjac Milica Ignjatović-Dragana Terzić Mirna Djedović-Marina Jelić Julka Marinković-Maja Zečević Ana Jakovljević-Jasmina Vitas Nataša Jovičić-Marija Kostić Gordana Obradović-Mirjana Damljanović Radinka Roljević-Maja Gajlović Ivana Milovanović-Gordana Petrović Biljana Belić-Anđelka Nikolić Dragana Petrović-Branimirka Radosavčević Dragana Savić Stamenić-Snežana Negojević Miljinka Perišić-Nada Vesić Marija Pešić-Katarina Stalović Nada Filipović-Nevena Vučićević Ljiljana Petrović-Nikoleta Milić
Komentari
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!
Ostavite komentar