Preporučujemo aplikaciju za Vaš telefon!     Android iOS

Pretraga vesti



Studenski centar Čačak spremno dočekuje studente

post-title
Foto: Infopress


Konkurs za prijem studenata visokoškolskih ustanova u domove za brucoše otvoren je od 1.septembra, dok je za starije studente od 15.septembra.

Nadležno ministarstvo raspisuje konkurs za sve ustanove za smeštaj učenika i studenata i prema rasporedu u Čačku je slobodno 325 mesta, 195 u paviljonu A I 130 u paviljonu B.

,,Konkurs za brucoše počinje 1.septembra i završava se 15-og, dok je za starije studente otvoren od 15.septembra i traje do 31.oktobra”, rekao je Upravnik doma za smeštaj i ishranu, Zoran Radomirović.

Pomoćnik gradonačelnika Čačka, Miroslav Petković istakao je da je grad na Moravi jedan od retkih koji se izdvaja od ostalih po znatno više zahteva na konkursu za smeštaj učenika od raspoloživih mesta.

Cena smeštaja u Paviljonu A u studenskom domu je 1. 600, dinara, dok je u paviljonu B 2. 790 dinara. Pod uslovom da student koristi I tri obroka za mesec dana sa smeštajom je potrebno izvojiti oko 100 evra.



Komentari
Vest nema komentara.
Budite prvi koji će komentarisati ovu vest!

Ostavite komentar