U odloženom 25. kolu Košarkaške lige Srbije u Čačku su snage odmerili Borac i Dunav iz Starih Banovaca, a Čačani su zasluženo slavili. Nakon 40 minuta igre na semaforu je bilo 94:85 (25:19 27:17 13:23 29:26).

Domaći igrači odlično otvaraju meč i već nakon prvih deset minuta imaju šest poena više. U drugom delu prvog poluvremena dominacija Čačana i povećavanje skora na dvocifren broj +16.

U trećoj četvrtini košarkaši Dunava pokušavaju da dostignu prednost, ali prilaze samo na šest poena razlike. U poslednjoj deonici, Borac nije dozvolio radovanje gostiju.

Najefikasniji u redovima Borca bio je Nikola Kočović sa 21 ubačenim poenom. Iza njega bili su Uroš Čarapić sa poenom manje i Ilija Đoković sa 18.

Ilija Đoković i Aleksa Avramović na spisku selektora Đorđevića za završne borbe za Mundobasket