U okviru 4. kola plej-ofa Prve muške regionalne lige – Zapad sastali su se Čačak 94 i Zekas 75. Nakon 40 minuta velike borbe pobedu je na svoj konto upisao gostujući sastav, koji je slavio rezultatom 84:94.

Azanjac je trojkom otvorio susret, nagovestivši tako dobro šutersko veče svog tima. Odmah je Čačak 94 želeo da pokaže rivalu da neće dozvoliti iznenađenje na svom parketu. Međutim, početni entuzijazam brzo je opao. Iako je domaći sastav gotovo sve vreme imao prednost, gosti se nisu dali, već su uspevali da drže priključak. I trud im se isplatio, jer su u jednom trenutku i poveli (17:21). Sve u svemu, prva deonica protekla je u klasičnom odmeravanju snaga. Čim je otpočeo drugi deo igre, Zekas 75 je nastavio da pruža dobru partiju i da prilično muči domaće igrače. Pokazao se tim iz Rače kao tvrd orah. Iako je Čačak 94 svim snagama težio da vrati prednost na svoj konto, Zekas 75 je dugo odolevao. U jedinom intervalu samo je iskusni Mićić uspevao da parira rivalu. Ipak, trud se polako isplatio, pa je Čačak 94 predvođen raspoloženim Mićićem i Azanjcem do poluvremena uspeo da vrati prednost, istina neznatnu.

Drugo poluvreme Čačak 94 nešto bolje započinje. Međutim, to nije bilo ni blizu dovoljno da se slomi rival. Istina, Dedijer je pravio velike probleme gostima u reketu, ali su oni ipak držali priključak, pa su čak i vodili sa sedam koševa prednosti (56:63). Van svih očekivanja Zekas 75 se pokazao kao izuzetno težak protivnik, koji nije nameravao da se preda. Tek u završnici deonice domaćin je poenima Branovića i Mićića smanjio deficit na jedan koš. Poslednji kvartal oba tima su zaigrala na sve ili ništa. Pobeda je bila nadohvat ruke, tako da niko nije kanio da spusti nogu sa gasa. Iako je prednost mahom bila na strani Zekasa, Čačak 94 mu je sve vreme disao za vratom. Shodno tome, meč je ušao u neizvesnu završnicu. Međutim, u toj rezultatskoj klackalici više strpljenja, ali i mirniju ruku imali su gosti, pa su zasluženo upisali neočekivani brejk.

Najbolji pojedinac u domaćem timu bio je Đorđe Mićić koji je ubacio 27 poena. Pratio ga je Filip Dedijer sa 20, a dvocifreni su još bili Momčilo Azanjac sa 17 i Vojislav Branović sa 13 koševa. Čačak 94: Branović 13, Jovanović, Ristanović, Urošević, Nebojša Zimonjić 1, Stefanović, Dedijer 20, Mićić 27, Azanjac 17, Vasilijević 6, Nemanja Zimonjić.