U večerašnjem susretu 25. kola Košarkaške lige Srbije ekipa Novog Pazara ugostila je Borac. Meč je završen rezultatom 77:68 (22:20 19:12 16:23 20:13).

Oba tima odlično otvaraju utakmicu i nakon prvog dela domaći igrači imaju prednost od dva poena. Ne dozvoljavaju Novopazarci da Borac prevede rezultat u svoju korist, pa na kraju prvog poluvremena imaju skor +9.

Čačani se “bude” u trećoj četvrtini koju dobijaju rezultatom 16:23 i tako ublažavaju prednost domaćih na dva poena kolika je bila i na kraju prvih deset minuta.

Pitanje pobednika bilo je neizvesno do samog kraja utakmice. Uspeo je Borac da prevede rezultat u svoju korist, ali samo na kratko, jer im košarkaši Novog Pazara nisu dozvolili slavlje.

Najefikasniji u redovima Borca bio je Radovan Đoković sa 15 ubačenih poena, pratio ga je Đorđe Majstorović sa tri manje.