U utorak su nastavljena takmičenja u malom fudbalu, odbojci, košarci, rukometu, atletici, pikadu dok su startovali takmičari u stonom tenisu i streličarstvu na trećim Radničkim sportskim igrama.

MALI FUDBAL MUŠKARCI
DRUGO KOLO
BB TRADE ATRIUM 1 0:1
VIBBET FRA 3:2
WIN WIN B EXPORT 0:4
DUNAV OSIGURANJE SAMOSTALNI SIND. SLOBODA 0:3
P.S. FASHION DEL SYSTEMS 0:4

 

MALI FUDBAL ŽENE
OPŠTA BOLNICA CHIPS WAY 2:0
GIMNAZION PU MOJE DETINJSTVO 0:4

 

RASPORED MALI FUDBAL MUŠKARCI SREDA
18:00 LITOPAPIR UNIPROMET 1
18:45 MAŠINSKA ŠKOLA JEDINSTVENI SINDIKAT SLOBODA
19:30 ATRIUM 1 VIBBET
20:15 B EXPORT DEL SYSTEMS
21:00 SAMOSTALNI SINDIKAT SLOBODA UNIPROMET 3
KOŠARKA MUŠKARCI
FTN MAŠINAC 032 8:16
EWES USPON 17:13
UNIPROMET LITOPAPIR 21:5
OPŠTA BOLNICA MAŠINSKA ŠKOLA 7:10
BEX EXPRESS VIBBET 0:16
SLOBODA 1 BB TRADE 15:9
AUTO ČAČAK QUANTOX 2 7:21
SLOBODA 2 ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLJE 21:5
DUNAV OSIGURANJE AGRONOMSKI FAKULTET 21:8
MAŠINSKA ŠKOLA ABL PRODUCTION 9:15
SLOBODA 1 BLUE LINE 18:12
QUANTOX 1 SLOBODA 2 04:21
RASPORED KOŠARKA MUŠKARCI SREDA
16:00 KOŠ1 METALAC DUNAV OSIGURANJE
16:00 KOŠ2 QUANTOX 1 ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLJE
16:20 KOŠ1 BB TRADE QUANTOX2
16:20 KOŠ2 BLUE LINE AUTO ČAČAK
16:40 KOŠ1 OPŠTA BOLNICA BEX EXPRESS
16:40 KOŠ2 MAŠINSKA ŠKOLA VIBBET
17:00 KOŠ1 UNIPROMET FTN
17:00 KOŠ2 EWES LITOPAPIR
17:20 KOŠ1 SLOBODA 2 DUNAV OSIGURANJE
17:20 KOŠ2 GRADSKA UPRAVA QUANTOX 2
17:40 KOŠ1 FTN USPON
17:40 KOŠ2 EWES MAŠINAC 032

KOŠARKA MUŠKARCI Grupa A

Ekipa Broj basketa Pobede Porazi Kos kolicnik Bodovi
  • Sloboda2
5 5 0 87:19 10
  • Dunav osiguranje
4 3 1 59:18 7
  • Zavod za javno zdravlje
4 3 1 50:36 7
  • Quantox1
4 2 2 39:50 6
  • Metalac
3 1 2 26:36 4
  • Agronomski fakultet
4 1 3 30:57 5
  • Atrium
6 0 6 14:89 6

GRUPA B

Ekipa Broj basket Pobede Porazi Kos kolicnik Bodovi
  • Sloboda1
6 5 1 88:45 11
  • Blue line
4 3 1 50:23 7
  • Quantox2
4 3 1 56:32 7
  • BB trade
3 3 1 47:28 7
  • Auto Cacak
4 1 3 35:46 5
  • Gradska uprava
4 1 3 37:33 5
  • Atomska banja
6 0 6 0:96 6

GRUPA C

Ekipa Broj basket Pobede Porazi Kos kolicnik Bodovi
  • Abl production
5 5 0 64:43 10
  • Mašinska skola
4 3 1 47:26 7
  • Opšta bolnica
4 2 2 53:30 6
  • Vibbet
4 2 2 47:38 6
  • Bex express
4 1 3 20:44 5
  • 9. septembar
0 0 5 0:90 5

GRUPA D

Ekipa Broj basket Pobede Porazi Kos kolicnik Bodovi
  • Unipromet
5 5 0 85:32 10
  • Mašinac 032
5 4 1 62:42 9
  • Ewes
5 4 1 68:54 9
  • Uspon
5 2 3 54:55 7
  • Lito papir
6 2 4 51:66 8
  • FTN
4 1 3 29:41 5
  • Alfaco
6 0 6 11:82 6
RASPORED KOŠARKA ŽENE
SREDA 18:00 KOŠ1 CHIPS WAY SLOBODA
SREDA 18:00 KOŠ2 P.S. FASHION NEZAVISNI SIND. POLICIJE
ČETVRTAK 16:20 KOŠ2 CHIPS WAY NEZAVISNI SIND. POLICIJE
ČETVRTAK 16:40 KOŠ1 SLOBODA P.S . FASHION
ČETVRTAK 17:00 KOŠ2 CHIPS WAY P.S. FASHION
ČETVRTAK 17:20 KOŠ1 SLOBODA NEZAVISNI SIND. POLICIJE

U stonom tenisu u konkurenciji dama pobednica je Tanja Mikašević (Pehar), druga je Vesna Milošević (PU Gimnazion), dok je treća Vesna Tomljanović (Centar za socijlani rad). Ekipno u osminu finala plasirale su se ekipe Jedinstveni radnički sindikat Sloboda, Del systems, Pehar, Pacom doo, Tehničko remontni zavod, Dizajn+, Gradska uprava, JKP Komunalac.

ODBOJKA MUŠKARCI
GRADSKA UPRAVA P.S. FASHION 2:1
VENDING ALFACO 2:0
B EXPORT DEL SYSTEMS 0:2
ODBOJKA ŽENE
AUTO ČAČAK GRADSKA UPRAVA 0:2
CHIPS WAY CENTAR ZA SOC. RAD 0:2
GRADSKA UPRAVA OPŠTA BOLNICA 0:2

Takmičenje u pikadu je nastavljeno i u sredu je na programu šesnaestina finala u obe konkurencije.

BADMINTON ŽENEGRUPA 5
PANTOVIĆ MAJDA MILOSAVLJEVIĆ SLAVICA 11:8 6:11 5:11
PAVLOVIĆ ALEKSANDRA GAVRILOVIĆ ANDJELA 3:11 5:11
PANTOVIĆ MAJDA GAVRILOVIĆ ANDJELA 11:6 11:7
PAVLOVIĆ ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ SLAVICA 4:11 2:11
PANTOVIĆ MAJDA PAVLOVIĆ ALEKSANDRA 11:3 11:7
GAVRILOVIĆ ANDJELA MILOSAVLJEVIĆ SLAVICA 5:11 5:11
GRUPA 6
MILOJEVIĆ NATAŠA RADOVANOVIĆ MIRA 11:1 11:3
OBRADOVIĆ GORDANA RADOVANOVIĆ MIRA 11:7 11:7
MILOJEVIĆ NATAŠA OBRADOVIĆ GORDANA 11:3 11:7

U četvrtfinale su se plasirale Milosavljević Slavica (P.S. fashion) i Milojević Nataša (PU Moje detinjstvo).

BADMINTON MUŠKARCI GRUPA 3
KRSTOVIĆ ALEKSANDAR BOJOVIĆ MIRKO 11:4 11:8
PETKOVIĆ MIROSLAV GLAVONJIĆ ALEKSANDAR 11:1 5:11 9:11
MARINOVIĆ BOJAN BOJOVIĆ MIRKO 11:4 11:2
MARINOVIĆ BOJAN GLAVONJIĆ ALEKSANDAR 11:8 11:3
KRSTOVIĆ ALEKSANDAR GLAVONJIĆ ALEKSANDAR 11:8 11:5
KRSTOVIĆ ALEKSANDAR PETKOVIČ MIROSLAV 11:4 11:4
PETKOVIĆ MIROSLAV BOJOVIĆ MIRKO 11:9 9:11 6:11
BOJOVIĆ MIRKO GLAVONJIĆ ALEKSANDAR 11:8 8:11 5:11
KRSTOVIĆ ALEKSANDAR MARINOVIĆ BOJAN 11:5 12:10
MARINOVIĆ BOJAN PETKOVIĆ MIROSLAV 11:7 11:5

U četvrtfinale u badmintonu u muškoj konkurenciji plasirali su se Krstović Aleksandar (Opšta bolnica) i Marinović Bojan (P.S. fashion).

Polufinale obaranje ruku muškarci:

PAR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1 Saša Jovanić Sam. Sind.Slobode 1 1 2
Miloš Radovanović Sam. Sind. Sloboda 0 0 0
2 Danko Ilić Nez. Sind. Policije 1 1 2
Rade Nikolić Jed.radn.sind.Sloboda 0 0 0
3 Dimitrije Rozgić Fak. tehn. nauka 1 1 2
Goran Vuković Zavod za javno zdravlje 0 0 0

Polufinale obaranje ruku žene:

 

PAR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1 Kristiana Ćurčić  PU Gimnazion 0 0 0
Jelena Stojanović PU Gimnazion 1 1 2
2 Snežana Negojević Zračak 0 0 0
Goca Vasiljević Zračak 1 1 2
3 Dragana Kuzmanović Unipromet 0 0 0
Milka Jovanović Fak. teh nauka 1 1 2

Bacanje kugle kvalifikacije rezultati: (u finale su se plasirali prvih šest takmičara)

R.BR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj/rez.
Danko Ilić Fak. Teh. Nauka 9,44 10,66 10,98 10,98 I
Darko Kovačević Unipromet 10,49 10,64 10,60 10,64 II
Filip Mirković Del Sistems 9,63 10,39 9,72 10,39 III
Rade Nikolić Jed. radn.sind.Sloboda 9,08 9,35 9,74 9,74 IV
Nikola Petković UTP Morava 8,64 9,74 8,55 9,74 V
Nedeljko Vlasonjić Unipromet 9,21 9,60 9,60 VI
Željko Gobeljić PU Gimnazion 7,67 8,28 8,28 VII
Mirko Pešić Naučno tehn. Park 8,24 8,22 8,12 8,24 VIII
Miloš Poluga Biz up 7,74 7,90 7,99 7,99 IX
Nikola Stojanović SZTR Tomaš elektro 7,07 7,58 7,45 7,58 X
Goran Marković Agronomski fakultet 6,04 6,63 6,63 XI
Dimitrije Rozgić Fak. Teh. Nauka / / / / NS
Andrija Kubat Telekom Srbija / / / / NS
Jugoslav Grbović SC Mladost / / / / NS
Saša Pašić Pons / / / / NS
Gavrilo Maksimović Axis Čačak / / / / NS
Milan Kastratović Jed. radn.sind.Sloboda / / / / NS

SREDA 17:20 – SKOK U DALJ – ŽENE – POLUFINALE

R.BR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj. rez.
1. Milena Bošković ZM Nada
2. Mirjana Matović Biz UP
3. Suzana Miković Gradska uprava
4. Slavica D.Perošević PU Gimnazion
5. Danijela Manojlović PU Gimnazion
6. Dana Radović PU Gimnazion
7. Tamara Pešić PU Gimnazion
8. Aleksandra Pavlović PU Gimnazion
9. Marija Pljakić PU Gimnazion
10. Jelena Pantović Agronomski fakultet
11. Milica Dostanić Jed.radn.sind.Sloboda

SKOK U DALJ – MUŠKARCI (svaki takmičar ima pravo na skoka, u finale ide 6 takmičara sa najboljim skokom)

I GRUPA START:  SREDA 18:00

r.br IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj rez.
1. Siniša Simić Design Plus
2. Vlade Dmitrović Telekom Srbija
3. Ivan Bojović Telekom Srbija
4. Marko Gavrilović Alffako inži.
5. Milan Kaplarević JKP Čačak
6. Drobina Dzonson SC Mladost
7. Željko Miletić Chips Way
8. Vladimir Todorović Telekom Srbija
9. Nikola Vujović JKP Čačak
10. Nikola Stojanović SZTR Tomaš Elektro

II GRUPA: start: 18:40

1. Marko Dostanić Vending doo
2. Miloš Đorđilović Chips Way
3. Aleksandar Grbović CT Čačak
4. Marko Nikačević Metalac market
5. Radenko Rajković Telekom Srbija
6 Srboljub Šutić ZZJZ
7 Uroš Radojević BB Trade doo
8 Đorđe Bogosavljević 9 Septembar
9. Strahinja Jovanović Quantox

400m – MUŠKARCI – KVALIFIKACIJE (dalje idu 2F + 2t= 8 takmičara)

I GRUPA START: SREDA 17:30

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1. Bojan Tešić Nez. Sind.Policije
2. Marko Pešić Sam. Sind. Slobode
3. Marko Parezanović Design Plus
4. Marko Vasović Gradska uprava
5. Slobodan Vulić Nez. Sind.Policije
6. Aleksandar Tanasković Sam. Sind. Slobode
7. Goran Mijatović Jed.radn.sind.Sloboda

II GRUPA          start: 17:35

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1. Bojan Zarić Nez. Sind.Policije
2. Nenad Radojičić Maš. saobr.škola
3. Mićo Brković SC Mladost
4. Uroš Radojević BB Trade doo
5. Dušan Petković B export
6. Mladen Grujović Litopapir

III GRUPA         start: 17:40

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1. Dejan Majstorović Nez. Sind.Policije
2. Nenad Obradović Opšta Bolnica
3. Đorđe Nikitović Halkbank
4. Duško Rabrenović Nez. Sind.Policije
5. Milan Dašić Sam. Sind. Slobode
6. Dejan Jekić Sam. Sind. Slobode

400m – POLUFINALE – ŽENE (dalje idu 2F2 t, ukupno: 4 + 2 = 6 takmičarki )

I GRUPA START: SREDA 17:00

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1. Ana Martinović Nez. Sind.Policije
2. Katarina Vidić PS Fashion
3. Tijana Bižić Gradska uprava
4. Sonja Živak Auto Čačak
5. Nataša Šelović Gradska uprava
6. Milica Dostanić Jed.radn.sind.Sloboda
7. Darinka Arsenijević PS Fashion

II GRUPA                       start: 17:05

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
1. Mirjana Radenković Gradska uprava
2. Suzana Zatežić Nez. Sind.Policije
3. Desanka Prica SC Mladost
4. Vesna Đurović Agronomski fakultet
5. Radmila Prtenjak Sam. Sind. Slobode
6. Marina Ignjović Jed.radn.sind.Sloboda

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here