Juče su nastavljena takmičenja u svim sportovima, vreme je poslužilo takmičare na otvorenom.

MALI FUDBAL MUŠKARCI
TREĆE KOLO
LITOPAPIR UNIPROMET 1 0:4
ATRIUM VIBBET 1:2
MAŠINSKA ŠKOLA JED. RADNIČKI SIND. SLOBODA 0:6
B EXPORT DEL SYSTEMS 1:8
SAMOSTALNI SIND. SLOBODA UNIPROMET 3 10:0

 

MALI FUDBAL MUŠKARCIRASPORED ČETVRTAK 30.MAJ
18:00 NEZAVISNI SIND. POLICIJE UNIPROMET 1
19:00 VIBBET DEL SYSTEMS
20:00 NEZAVISNI SIND. POLICIJE JEDINSTVENI RADNIČKI SINDIKAT SLOBODA
21:00 DEL SYSTEMS SAMOSTALNI SINDIKAT SLOBODA
KOŠARKA MUŠKARCI
METALAC DUNAV OSIGURANJE 21:10
QUANTOX2 ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLJE 16:11
BLUE LINE AUTO ČAČAK 11:10
OPŠTA BOLNICA BEX EXPRESS 16:0
MAŠINSKA ŠKOLA VIBBET 16:0
UNIPROMET FTN 21:08
EWES LITOPAPIR 13:12
SLOBODA 2 DUNAV OSIGURANJE 21:13
GRADSKA UPRAVA QUANTOX2 21:04
EWES MAŠINAC 032 12:14
KOŠARKA ŽENE
CHIPS WAY SLOBODA 2:4
P.S. FASHION NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE 8:0

KOŠARKA RASPORED ZA ČETVRTAK 30. MAJ
16h-Metalac-Agronomski fakultet KOS1
16:20h-Blue line –BB trade KOS1
16:20h-Chips way-Nezavisni sindikat policije KOS2-ŽENE
16:40h-Quantox1-Agronomski fakultet KOS2
17h-Metalac-Zavod za javno zdravlje KOS1
17h-BB trade-Quantox2 KOS2
17:20h-Sloboda –Nezavisni sindikat policije KOS1-ŽENE
17:20h-Fakultet tehničkih nauka-Uspon KOS2

U šahu posle prvog dana po 3 boda su osvojili Čolović Dušan (RFZO) Ivanović Zoran (Halk banka) i Petrović Dušan (Vodovod).

U badmintonu su završena grupna odmeravanja i u četvrtak su na programu četvrtfinalni dueli u obe konkurencije.

BADMINTON RASPORED ČETVRTAK 30.MAJ
19:00 MAJSTOROVIĆ GORDANA POPOVIĆ BRANKA
19:15 BOROVIĆ DRAGA MILOJEVIĆ SLAVICA
19:30 TOMLJANOVIĆ VESNA MILOJEVIĆ NATAŠA
19:45 MARKOVIĆ JELENA JERINIĆ MIRJANA
19:00 NOVAKOVIĆ PREDRAG MARINOVIĆ BOJAN
19:15 BJELIĆ DARKO DILPARIĆ MIRKO
19:30 MARKOVIĆ MARKO RILAK BORIS
19:45 KRSTOVIĆ ALEKSANDAR ŠOBIĆ VLADIMIR
STONI TENIS ČETVRTAK 17 ČASOVA OSMINA FINALA
JEDINSTVENI SINDIKAT SLOBODA AGRONOMSKI FAKULTET
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE DEL SYSTEMS
PEHAR ABL PRODUCTION
SLOBODA 2 PACOM DOO
REMONT CT ČAČAK
9. SEPTEMBAR DIZAJN PLUS
GRADKSA UPRAVA JKP PARKING SERVIS
FRA KOMUNALAC

STRELIČARSTVO

MUŠKARCI RADNO MESTO BODOVI ŽENE RADNO MESTO BODOVI
1 Vladan Milić GRADSKA UPRAVA STOJANOVIĆ  SVETLANA GRADSKA UPRAVA
2 Rašić Dejan GRADSKA UPRAVA JOVANOVIĆ MILENA GRADSKA UPRAVA
3 Slavković Vlade ALFACO INZENJERING JOVANOVIĆ MARIJA GRADSKA UPRAVA 52
4 Pavlović Predrag USPON D.O.O DRAMIĆANIN ALEKSANDRA UNIPROMET
5 Đoković Milan JKP VODOVOD SAVIĆ JELENA UNIPROMET
6 Tomašević Miloš TOMAŠ ELEKTRO ALEKSANDRIĆ DRAGANA UNIPROMET
7 Aleksandar Jovanović DEL SISTEMS NIKOLIĆ ANĐELKA AUTO ČAČAK
8 Vučković Dejan MAŠINAC032 18 ŠPAJAKOVIĆ SONJA ZRAČAK 49
9 Gavrilović Goran MAŠINAC032 34 MILICA KRDZIĆ RFZO 23
10 Mitrović Luka MAŠINAC032 30 VESNA MILIĆ FAK.TEH. NAUKA
11 Milutinović Miroslav MAŠINAC032 41 OLGICA SUBOTIĆ PU RADOST 41
12 Miroslav Petrović MIKROREM DRAGICA ĐORĐEVIĆ PU RADOST 53
13 Jelić Darko UNIPROMET 56 TAMARA MINIĆ SLOBODA D.O.O 45
14 Trnavac Nemanja ZRAČAK 71 SNEŽANA PAJOVIĆ P.S 15
15 Vujičić Marko SAM.SIN.SLOBODA 77 MAJA MITROVIĆ GRADSKA UPRAVA 51
16 Nenadović Tomislav SAM.SIN.SLOBODA JELENA JOVANOVIĆ 14
17 Stevanović Filip CT ČAČAK
18 Uljarević Dragan PAKOM D.O.O 74
19 Ćosić Filip PAKOM D.O.O 81
20 Šutić Velibor PAKOM D.O.O 55
21 Lazović Tihomir PAKOM D.O.O
22 Radisavčević Bojan OPŠTA BOLNICA
23 Dragan Todorović JKP PARKING SERVIS
24 Mladen Janjić FAK. THE. NAUKA 63
25 Zoran Jevremović FAK. THE. NAUKA 58
26 Milan Đoković JKP VODOVOD
27 Stevanović Aleksandar DEL SYSTEMS
28 Nenad Mladenović ATOMSKA BANJA
29 Stefanović Milan CENTAR ZA SOC.RAD 68
30 Erić Jovan CENTAR ZA SOC.RAD 49
31 Munitlak Slavko UNIPROMET
32 Munitlak Darko UNIPROMET
33 Momčilo Vulović HASKI
34 Vujičić Ljupko JEDINSTVENI RAD.SIN. SLOBODA 49
35 Nikolaj Soboljev JEDINSTVENI RAD. SIN. SLOBODA
36 Pavić Dragan JKP Komunalac 52
37 Borko Vranić JKP Komunalac 18
38 Darko Jelić Unipromet
39 Miodrag Stanišić 54
40 Vučićević Mirko Gradska uprava 26

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here