Danas se završavaju treće po redu Radničke sportske igre u Čačku odlučujućim utakmicama u malom fudbalu u obe konkurencije i dodelom priznanja najboljima u svim sportovima i disciplinama u sportskoj hali u Atenici.
13:15 Meč za treće mesto mali fudbal muškarci Samostalni sindikat Sloboda – Jedinstveni radnički sindikat Sloboda

14:15 Meč za treće mesto mali fudbal žene Chips way – PU Gimnazion
14:45 Finale mali fudbal žene Opšta bolnica – PU Moje detinjstvo
15:15 Finale mali fudbal muškarci Del systems – Unipromet 1
16:00 Dodela priznanja najboljima u svim disciplinama na trećim Radničkim sportskim igrama

Rezultati sedmog dana takmičenja:

Prvo mesto u muškoj konkurenciji u streličarstvu osvojio je Miloš Tomašević iz „Tomaš Elektro“, drugo mesto Filip Ćosić „Pakom“ i treće mesto Marko Vujičić Samostalni Sindikat Sloboda.

1 MILOŠ TOMAŠEVIĆ TOMAŠ ELEKTRO 86
2 FILIP ĆOSIĆ PAKOM D.O.O 81
3 MARKO VUJIČIĆ SAMOSTALNI SINDIKAT SLOBODA 77
4 ALEKSANDAR JOVANOVIĆ DEL SYSTEMS 75
5 MOMČILO VUJOVIĆ HASKI 75
6 DRAGAN ULJAREVIĆ PAKOM 74
7 SLAVKO MUNITLAK UNIPROMET 73
8 DARKO MUNITLAK UNIPROMET 73
9 NENAD MLADENOVIĆ ATOMSKA BANJA 72
10 NEMANJA TRNAVAC ZRAČAK 71
11 BOJAN RADISAVČEVIĆ OPŠTA BOLNICA 68
12 MILAN STEFANOVIĆ CENTAR ZA SOCIJALNI RAD 68
13 MIROSLAV PETROVIĆ MIKROREM 64
14 MLADEN JANJIĆ FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA 63
15 ZORAN JEVREMOVIĆ FAKULTET TEHNIČKIH NAUKA 58
16 DARKO JELIĆ UNIPROMET 56
17 VELIBOR ŠUTIĆ PAKOM 55
18 MIODRAG STANIŠIĆ 54
19 DRAGAN PAVIĆ JKP KOMUNALAC 52
20 DEJAN RAŠIĆ GRADSKA UPRAVA 50
21 FILIP STEVANOVIĆ CT ČAČAK 49
22 LJUPKO VUJIČIĆ JRS SLOBODA 49
23 JOVAN ERIĆ CENTAR ZA SICIJALNI RAD 49
24 MIROSLAV MILUTINOVIĆ MAŠINAC 032 41
25 GORAN GAVRILOVIĆ MAŠINAC 032 34
26 LUKA MITROVIĆ MAŠINAC 032 30
27 MIRKO VUČIĆEVIĆ GRADSKA UPRAVA 26
28 ALEKSANDAR STOJKOVIĆ DEL SYSTEMS 24
29 BORKO VRANIĆ JKP KOMUNALAC 18
30 DEJAN VUČKOVIĆ MAŠINAC 032 18
ODBOJKA MUŠKARCIZA 3. MESTO
GRADSKA UPRAVA UNIPROMET 2:0
FINALE
SAM. SIND. SLOBODA OPŠTA BOLNICA 2:1
ODBOJKA ŽENE FINALE
SAM. SIND. SLOBODA OPŠTA BOLNICA 2:0

RUKOMET ŽENEZA 3. MESTO
PU MOJE DETINJSTVO ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLJE 4:3
FINALE
ZRAČAK MIMILEND 4:5

RUKOMET MUŠKARCI FINALE
ALFACO VS PLAST 11:13

ATLETIKA

100m FINALE ŽENE

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
4 Slavica D.Perošević PU Gimnazion 15,60 I
7 Kristina Krsmanović Uspon 16,10 II
5 Stamena Mihailović Sam.sind.Slobode 16,50 III
3 Slađana Živanić ABL Production 16,70 IV
8 Milica Kaplarević PS Fashion 16,80 V
6 Nadica Savić Zračak 17,10 VI
2 Milena Jelić Uspon NS

100m FINALE MUŠKARCI

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
4 Marko Pešić Sam. Sind. Sloboda 12,12 I
3 Goran Mijatović Jed.rad.sind.Sloboda 12,40 II
2 Milan Dašić Sam. Sind.Slobode 12,90 III
5 Saša Stevlić B export 13,00 4
6 Marko Gavrilović Alffako inžinjering 16,85 5
7 Nikola Pavlović Pacom doo NS
8 Radan Nedović Dom kulture NS

400m FINALE ŽENE

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
5. Radmila Prtenjak Sam. Sind. Slobode 1:14,10 I
3. Sonja Živak Auto Čačak 1:28,10 II
4. Marija Majstorović Unipromet 1,30,80 III
2. Darinka Arsenijević PS Fashion NS
1. Katarina Vidić PS Fashion NS

400m FINALE MUŠKARCI

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
3 Goran Mijatović Jed.radn.sind.Sloboda 1:06,00 I
5 Marko Pešić Sam. Sind. Slobode 1:08,00 II
4 Milan Dašić Sam. Sind. Slobode 1:09,20 III
6 Aleksandar Cvetić Unipromet 1:12,50 4
7 Mladen Grujović Litopapir 1:16,60 5
1 Bojan Tešić Nez. Sind.Policije NS
2 Bojan Nedović Sam. Sind. Slobode NS
8 Nenad Obradović Opšta Bolnica NS

1000m FINALE ŽENE

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
3. Radmila Prtenjak Sam. Sind. Slobode 3:53,80 I
5 Mihaela Stojanović PS Fashion 6:00,00 II
1. Marina Ignjatović Jed.radn.sind.Slobode
2. Biljana Jovanović Opšta bolnica
4. Suzana Kaplarević PU Mimilend

1000m FINALE MUŠKARCI

STAZA IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
9. Vladimir Jovanović Ewes 3:16,10 I
12. Veljko Stevanić Del Systems 3:22,00 II
5. Mladen Grujović Litopapir 3:27,00 III
6. Marko Savić CT Čačak 3:28,60 IV
4. Vladimir Vukotić Unipromet 3:53,00 V

4x100m FINALE ŽENE

STAZA FIRMA REZULTAT PLASMAN
2. PU Gimnazion 1:09,50 I
5. Unipromet 1:10,00 II
3. PU Radost 1:10,40 III
1. Gradska uprava 1:11,00 IV
4. Jed.radn.sind.Sloboda V

4x100m FINALE MUŠKARCI

STAZA FIRMA REZULTAT PLASMAN
1 Unipromet 52,40 I
6 Jed.radn.sind.Sloboda 53,70 II
2 Gradska uprava 1:03,40 III

SKOK U DALJ FINALE ŽENE

R.BR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj/rez.
Slavica D.Perošević PU Gimnazion 3,57 / 3,27 3,57 I
Suzana Miković Gradska uprava 3,14 3,46 3,47 3,47 II
Milena Banković ZM Nada 3,14 3,20 3,36 3,36 III
Mirjana Matović Biz UP 2,46 2,97 3,29 3,29 IV
Sanja Radulović PU Gimnazion 3,04 3,06 2,96 3,06 V
Dana Radović PU Gimnazion / 2,69 / 2,69 VI

SKOK U DALJ FINALE MUŠKARCI

R.BR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj/rez.
Marko Gavrilović Alffako inži. 4,36 4,14 4,74 4,74 I
Strahinja Jovanović Quantox 4,61 3,85 4,59 4,61 II
Marko Dostanić Vending doo 3,96 4,23 4,47 4,47 III
Srboljub Šutić ZZJZ 3,76 4,25 4,16 4,25 IV
Vlasonjić Nedeljko Unipromet 3,76 3,45 3,70 3,76 V

BACANJE KUGLE FINALE ŽENE

R.BR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj/rez.
Milena Banković ZM Nada 9,92 9,70 9,58 9,92 I
Mirjana Vulićević Sam. Sind.Slobode 8,68 8,21 8,81 8,81 II
Vedrana Zečević Halkbank 7,46 7,77 7,59 7,77 III
Mila Arsenijević PU Radost 6,24 6,02 6,04 6,24 4

BACANJE KUGLE FINALE MUŠKARCI

R.BR IME I PREZIME FIRMA REZULTAT PLASMAN
I II III Naj/rez.
Darko Kovačević Unipromet 10,51 11,43 11,05 11,43 I
Danko Ilić Nezavisni sind. Policije 10,41 10,87 10,66 10,87 II
Filip Mirković Del Sistems 9,70 10,02 9,52 10,02 III
Nikola Petković UTP Morava 9,22 9,86 / 9,86 4
Rade Nikolić Jed. radn.sind.Sloboda 9,13 9,67 9,30 9,67 5
Nedeljko Vlasonjić Unipromet 9,18 8,44 9,43 9,43 6

NADVLAČENJE KONOPCA ŽENE KONAČAN PLASMAN

  1. PU RADOST
  2. EWES
  3. AUTO ČAČAK
  4. ZRAČAK
  5. PU GIMNAZION
  6. UNIPROMET

NADVLAČENJE KONOPCA MUŠKARCI KONAČAN PLASMAN

  1. UNIPROMET
  2. AUTO ČAČAK
  3. NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE
  4. LITOPAPIR
  5. BLUE LINE
  6. JEDINSTAVENI RADNIČKI SINDIKAT SLOBODA
  7. QUANTOX

U obaranju ruku u ženskoj konkurenciji pobedila je Jelena Stojanović PU Gimnazion, dok je drugoplasirana bila Goca Vasiljević Zračak. U muškoj konkurenciji najjači je bio Danko Ilić Nezavisni sindikat Policije, drugi je bio Saša Jovanić Samostalni sindkat Sloboda i treće mesto pripalo je Rozgić Dimitriju FTN.

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here